Zdrowie

Zmień życie, spełnij marzenia! Ja tak zrobiłam

Zmień życie, spełnij marzenia! Ja tak zrobiłam

Nazywam się Kamila Kamińska-Siek, mam 37 lat, wspaniałego męża i dwójkę dzieci. Pokazuję innym, jak spełniać swoje marzenia.

Przez wiele lat pracowałam na etacie i pewnie pracowałabym nadal, gdybym przypadkiem nie trafiła na zajęcia z coachem. Wtedy dotarło do mnie, że oczekuję od swojego życia czegoś innego… Po drugiej ciąży miałam problem ze zrzuceniem dodatkowych kilogramów – nie pomagały ani treningi, ani restrykcyjne diety, a na wszystko brakowało czasu. Pewnego dnia odwiedziła mnie znajoma i powiedziała, że dzięki kuracji oczyszczająco-odkwaszającej mogę odzyskać dawną figurę i lepiej się poczuć. Wszystko bez ćwiczeń. Nie wierzę w cuda, ale postanowiłam spróbować. Tak właśnie trafiłam na kurację, dzięki której mój organizm wrócił do równowagi, a ja zaczęłam zmieniać swoje życie.

Znużona pracą w salonie kosmetycznym, dałam się namówić na weekendowe szkolenie. Było ono przeznaczone właśnie dla takich, jak ja – dla ludzi, którzy chcą polepszyć swoje zdrowie i życie. Poznałam dziesiątki osób, naładowanych tak pozytywną energią, że wróciłam do domu jak zaczarowana! Dowiedziałam się, co powinnam zrobić, żeby zrealizować swoje marzenia, a w przyszłości mieć więcej czasu dla siebie i bliskich. Zaczęłam intensywnie myśleć o tym, czy ja też mogłabym pomagać innym, czy mogłabym marzyć i spełniać te marzenia, stawiać cele i je realizować i wreszcie, czy potrafiłabym sama w pełni decydować o swoim życiu…? I stało się! Odeszłam z pracy i otworzyłam własną firmę, choć wszyscy wokół mówili, że oszalałam.

Zawsze marzyłam o własnym salonie kosmetycznym, wiedziałam jak będzie wyglądał, od lat miałam upatrzone miejsce… I dałam radę! Wszystko było dokładnie takie, jak w marzeniach. No prawie wszystko… Im lepiej prosperował salon, tym mniej czasu miałam dla siebie i dla rodziny. Doba stała się za krótka, a ja dostrzegłam, że oprócz sukcesu w biznesie, mam tylko dwie ręce do pracy i… jeden kręgosłup, który zaczyna dawać mi się we znaki. Zwykle ludzie przed czterdziestką tracą zdrowie, aby zarabiać pieniądze, a później je wydają, aby zdrowie odzyskać. Ja postanowiłam pójść inną drogą. Dziś już wiem, że marzenia nie spełniają się same. Najpierw trzeba podjąć decyzję, postawić cele, a później bezwarunkowo dążyć do ich realizacji. Czasem trzeba zejść z pozycji mistrza do pozycji ucznia, ale nie można bać się oceniania przez innych, bo przecież nikt nie przeżyje naszego życia za nas. Tylko od nas zależy, czy osiągniemy w życiu sukces.

Najważniejszy jest rozwój osobisty i to, że zmieniamy się na lepszych ludzi, a pomagając innym w rozwoju pomagamy również sobie. Mam do Ciebie pytanie – czy chcesz zmienić swoje życie, spełniać marzenia, mieć więcej czasu i lepiej zarabiać? Mogę Ci pomóc, jeśli tylko podejmiesz decyzję. Bo Twój sukces jest moim sukcesem. To Twoja szansa na zmianę.

ul. Piotra Skargi 8/10 lok. 19, Łódź
tel. 664 478 879
Kamila Make-Up Cosmetics
Facebook