Polecamy

Złoto, brylanty, Klimt i Małgorzata Ostrowska

Złoto, brylanty, Klimt i Małgorzata Ostrowska

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej, premiera najnowszej kolekcji A&A Art, dwa pokazy mody i tańca – tak zakończą się uroczystości finałowe 14. edycji Turnieju Golfowego o Brylant A&A, która odbędzie się 3 czerwca na Polu Golfowym Arkadia. LIFE IN. Łódzkie patronuje wydarzeniu.

Na tegoroczny Turniej o Brylant podczas którego wygrać można prawdziwe brylanty, złote pierścionki i zegarki, przybędzie prawie 800 gości. Dla nich i dla uczestników turnieju przygotowano wiele atrakcji, m.in. koncert Małgorzaty Ostrowskiej, pokaz mody InnaTy, którego organizatorzy postanowili udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru oraz ekscytujący pokaz taneczny (Agencja Artystyczna Show Time).

Prezentację i jazdy próbne modelami hybrydowymi zagwarantuje autoryzowany salon i serwis Lexusa w Łodzi. Honorowym sponsorem tego wydarzenia jest od lat Deutche Bank.

Niespodzianką od A&A Domu Jubilerskiego będzie premierowy pokaz biżuterii. Bohaterami wyjątkowej kolekcji A&A Art są fragmenty najsłynniejszych obrazów okresu secesji (Klimt, Modigliani, Mucha) zreprodukowane ręcznie na muszlach i oprawione w pracowni Domu Jubilerskiego. Ta wyjątkowa kolekcja pokazana będzie po raz pierwszy właśnie podczas Turnieju.

Organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią, w której powstają dzieła unikatowe.

Imprezę poprowadzi Maciej Orłoś.