Motoryzacja

W salonach Jaszpol czekają auta demonstracyjne

W salonach Jaszpol czekają auta demonstracyjne

Jeśli planujemy zakup samochodu z salonu i liczymy na atrakcyjny upust, warto wziąć pod uwagę auto demonstracyjne. To rozwiązanie dla prawdziwych łowców okazji. Auta demonstracyjne mają wiele zalet.

Samochody demonstracyjne w salonach firmy Jaszpol cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede wszystkim mają niski przebieg. Samochody demonstracyjne to pojazdy służące do jazd testowych z klientami, które po bardzo krótkim okresie eksploatacji podlegają wymianie, dlatego przebieg w tym samochodach jest bardzo niski od kliku do kilkunastu tysięcy kilometrów. Samochody te nie są używane dłużej niż rok, stąd w momencie zakupu auta nadal objęte są gwarancją producenta.

Kupując takie auto, mamy pewność, że nabywamy je ze sprawdzonego źródła, są własnością autoryzowanego dealera i mają pewną historię. Choć eksploatacja samochodów demonstracyjnych jest krótka i mało intensywna, to nie są one samochodami w pełni nowymi i z tego tytułu zawsze można liczyć na zdecydowanie korzystniejsze warunki zakupu niż w przypadku takiego samego modelu z najnowszego rocznika.

Kolejną zaletą samochodów demonstracyjnych jest też ich bogate wyposażenie, zwykle znajdziemy w nich mocne silniki, najlepszą technologię i komfortowe wykończenie wnętrza. Samochody demonstracyjne, mimo że używane, są zadbane, regularnie czyszczone i nie mają żadnych uszkodzeń. Nabywca ma pewność, że kupuje auto w doskonałym stanie, z małym przebiegiem i od zaufanego sprzedawcy. Kupując samochód demonstracyjny, można oczywiście skorzystać z promocyjnego finansowania i pakietu ubezpieczeń.

Zapraszamy do salonów firmy Jaszpol

 

Zgierz ul. Łódzka 28
Łódź ul. Brukowa 2, ul. Przybyszewskiego 176
www.jaszpol.pl, tel. 42 612 12 22