Bez kategorii

Zaskocz gości i postaw na live cooking

Zaskocz gości i postaw na live cooking

W dzisiejszych czasach już mało kto spodziewa się klasycznego przyjęcia weselnego. Pary młode pragną w jak najbardziej oryginalny sposób ugościć swoich bliskich i znajomych. Dlatego w Silver Catering wychodzimy im naprzeciw oferując live cooking –  gotowanie na żywo.

Może ono obejmować przygotowanie dodatkowego posiłku, przygotowywanego „od ręki” na życzenie gościa. Oferowane menu ustalane jest indywidualnie, tak by jak najbardziej dostosować się do oczekiwań pary młodej lub coraz bardziej popularnego motywu przewodniego przyjęcia.

Drugą dostępną opcją jest forma szkoleniowo – warsztatowa. Tu kucharz opowiada, co przygotowuje, a goście sami mogą spróbować swoich sił przy niektórych prostych elementach.

Tematyka może być naprawdę szeroka – od kuchni świata, ogólnie pojętej kuchni polskiej czy pierogów do zaaranżowania grilla w plenerze. I nie mamy tu na myśli grilla z kaszanką i kiełbasą, a dania typu stek z polędwicy wołowej marynowanej w rozmarynie czosnku i grubo zmielonym pieprzu, czy dorada w całości, marynowana w świeżych ziołach (koperek, tymianek), nadziewana cytryną z odrobiną masła.

Przygotowaniem dań zajmują się profesjonalni kucharze, a ze swojej strony zapewniamy zaaranżowanie i przygotowanie stanowiska live cooking w niezbędny sprzęt.