Miejsca

Z wizytą w Wojewoda Studio

Z wizytą w Wojewoda Studio

Największe, najlepsze i najbardziej znane studio fryzjerskie w Łodzi, działające od 2009 roku. Prowadzi je Krystian Zohan Wojewoda, jeden z bardziej znanych fryzjerów w Polsce, słynący z niestandardowych technik strzyżenia, wicemistrz Europy na mistrzostwach Les figa-ros d’la coife w Paryżu oraz Mariola Śnieg, doskonała kolorystka, zwyciężczyni wielu konkursów kolorystycznych.

 

Krystian Zohan Wojewoda przez wiele lat wypracował własny styl, strzyże głównie przy użyciu noża chińskie-go, degażówek i maszynki, rzadko używa nożyczek. Jak mówi, najważniejsze jest nadanie podatności włosom tak, żeby klientka miała ułatwione zadanie podczas układania fryzury, wpuszczenie trochę powietrza między włosy.

O Marioli Śnieg mawiają, że jest najlepszą kolorystką w Łodzi, sama tworzy kolory, których próżno szukać w palecie barw. Najtrudniejsze metamorfozy trafiają do niej, bo w mieście nie ma jej równych. Gdy tylko klienta wchodzi do salonu, ona już wie, w jakim odcieniu będzie jej najlepiej.

W Wojewoda Studio pracuje cały sztab świetnych i cenionych fryzjerów docenianych przez klientki i klientów nie tylko z Łodzi, ale i całej Polski.

 

Krystian Wojewoda i Mariola Śnieg Hair Design
Łódź, ul. Piotrkowska 293/305
tel. 730 796 861
www.krystianwojewoda.pl