Raporty

Z miłości do papieru…

Z miłości do papieru…

TUSZ OBOK to miejsce wyjątkowe. Nie ma tu przestrzeni na bylejakość i banalność. Agnieszka Niewiadomska, właścicielka pracowni jest miłośniczką papieru, kaligrafii i rękodzieła.

 

W TUSZ OBOK tworzy niepowtarzalne, nowoczesne i minimalistyczne zaproszenia ślubne, dodatki, papeterię okolicznościową i biznesową, etykiety, vouchery, dyplomy, a także projekty podpisów i logotypów na indywidualne zamówienie. Z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przygotowuje projekty i zajmuje się ich wykonaniem. Wszystko, co jest tworzone w TUSZ OBOK realizowane jest z najwyższej jakości materiałów.

Wyjątkowym dodatkiem do każdego projektu papeterii czy okolicznościowych kartek jest kaligrafia – sztuka pięknego pisania, która jest pasją właścicielki. Pani Agnieszka organizuje również warsztaty, na które zaprasza entuzjastów kaligrafii w każdym wieku.

Pracownia TUSZ OBOK znajduje się w OFF Piotrkowska Center.

Zaglądając tutaj z pewnością zostaniecie oczarowani pięknym światem właścicielki. Często jest tak, że brakuje pomysłu na przykład wyjątkowe zaproszenia. Przy pysznej kawie nietrudno będzie Wam się zainspirować i razem z panią Agnieszką przekujecie marzenia w rzeczywistość.

OFF Piotrkowska
Łódź, ul. Roosvelta 10c
tel. 606 22 85 75
e-mail: hello@tuszobok.com
FB: tuszobok.papeteria
www.tuszobok.com