Styl życia

Z Challengerem i Quazi życie staje się komfortowe!

Z Challengerem i Quazi życie staje się komfortowe!

Nasze marzenia o idealnym komplecie wypoczynkowym nie muszą już pozostawać w sferze pragnień i marzeń.

Nowy wymiar komfortowego relaksu w klasycznym stylu zapewnia kolekcja Noème przygotowana przez Grupę Poldem, łódzkiego producenta mebli tapicerowanych, działającego na rynku już od ponad 20 lat. Z tej wyjątkowej kolekcji uwagę przykuwają dwie kanapy: Challenger i Quazi.

Meble z kolekcji Noème charakteryzują się unikalnym designem i wyjątkowym komfortem. Z całej kolekcji szczególną uwagę przykuwają dwa narożniki – Challenger i Quazi.

Narożnik z charakterem

Złożone z wielu modułów i pokryte tkaninami wybranymi z kilkudziesięciu dostępnych rodzajów, pozwalają zaaranżować każdy przestronny salon. Challenger to narożnik o wielkim potencjale, wszechstronnych zaletach i co najważniejsze, o takim charakterze, który idealnie współgra ze współczesną koncepcją wygody. Bez względu na to, czy chcielibyśmy zrobić wrażenie na gościach, czy po prostu mieć pełny komfort podczas oglądania telewizji, jakość tego kompletu wypoczynkowego zawsze stanie na wysokości zadania. Od stylowej, metalowej nóżki (do wyboru mat lub czarny chrom) po ergonomiczne oparcie. W przypadku Challengera pełny relaks zapewnia wyjątkowy, elektrycznie rozkładany mechanizm.

Podnóżek przy maksymalnym rozłożeniu powyżej siedziska, regulowany podłokietnik, niezajmujący dużo miejsca, wysuwany i przechylany zagłówek – te udogodnienia pozwalają zająć optymalną pozycję i wygodę na miarę XXI wieku. Do tego dochodzi niezwykła łatwość konfiguracji z dostępnych modułów. Challenger jest po prostu bezkonkurencyjny w swojej klasie, jak również doceniany za styl i odporność na zużycie.

CHALLENGER
Niepowtarzalny poziom komfortu

Z kolei Quazi to narożnik, który w przestronnym wnętrzu tworzy doskonały efekt wizualny. Do tego duże siedziska wykonane ze specjalnej pianki poliuretanowej i przytulne poduszki oparciowe, pozwalają cieszyć się niepowtarzalnym poziomem komfortu. To także narożnik o miękkim wyglądzie i jak Challenger, o dużych wymiarach. Pokaźne, głębokie siedziska gwarantują ponadprzeciętny komfort wypoczynku.

Noème pozwala wypocząć i cieszy oko

Przy projektowaniu obu sof, wszystko zostało pomyślane tak, aby można było wypocząć, a przy okazji nacieszyć nimi oko. Oba narożniki mają bogaty wybór ozdobnych detali, takich jak kedry podłokietników, poduchy oparciowe, przeszycia siedzisk. Ogromny wybór poduszek zapewnia dużą swobodę w zakresie kolorystyki, a tym samym dopasowania różnorakich kompozycji kolorystycznych do indywidualnych preferencji i tonacji dominujących w danym wnętrzu. Linia wzornicza kolekcji jest dedykowana zarówno dla wnętrz modernistycznych, jak i tych o bardziej klasycznym stylu.

Twórcom kolekcji Noème przyświecał jeden cel: stworzyć takie meble tapicerowane, które będą się charakteryzować nowoczesnością, unikalnym designem i niepowtarzalnym komfortem. I to się doskonale udało! Kolekcja stworzona we współpracy z francuskimi projektantami, to szesnaście modeli mebli specjalnie dopasowanych dla różnego rodzaju wnętrz – od tradycyjnych, poprzez kominkowe po nowoczesne, czy też pofabryczne lofty.

Nagrodzony komfort i styl

Każdy mebel z kolekcji Noème jest ręcznie składany przez doświadczonych tapicerów. Właśnie to sprawia, że choć kolekcja jest młoda, to została doceniona prestiżowymi nagrodami: sofa modułowa Moon zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Diament Meblarstwa 2019 roku, sofa Tactic została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2020, a w tym roku po ten tytuł sięgnął narożnik Galaxy.

W ciągu 20 lat działalności firma wielokrotnie zostawała także laureatem prestiżowych nagród Gazele Biznesu, przyznanych najdynamiczniej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom, a także licznych nagród i wyróżnień dedykowanych branży meblowej – oprócz wyróżnień uzyskanych na MTP, Poldem ma także osiem tytułów i wyróżnień Produkt Roku w konkursie wydawnictwa Meble Plus oraz dziesięć tytułów i wyróżnień Diament Meblarstwa, będących nagrodą konkursu organizowanego przez portal branżowy Meble.pl.

QUAZI
Poldem – firma z Łodzi

Kolekcja Noème jest najnowszą w ofercie Grupy Poldem, polskiego producenta wysokiej jakości mebli tapicerowanych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na polskim i międzynarodowym rynku meblarskim Poldem znany jest już od 1998 roku. Dziś to kilka spółek i zakładów produkcyjnych, które razem tworzą grupę kapitałową o tej samej nazwie. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, w Pałacu Horak przy ulicy Pabianickiej. Produkcję zlokalizowano w kilku zakładach. Firma zatrudnia ponad sześćset osób, a swoje meble eksportuje przede wszystkim do Europy Zachodniej i Skandynawii.

Zapraszamy do wybranych salonów: Empir, ul. Wigury 21, Łódź, tel. 42 636 48 75. Studio Komfort – Centrum Handlowe Metropol, ul. Jagielońska 82, Warszawa, tel. 22 512 77 33. Więcej informacji oraz listę salonów można znaleźć na stronie internetowej www. noemebypoldem.fr/pl

Łódź, ul. Pabianicka 184/186
tel. 42 633 82 03
e-mail: noeme@noemebypoldem.fr