Promocja dół

Wielki urodzinowy konkurs. Do wygrania 10 samochodów!

Wielki urodzinowy konkurs. Do wygrania 10 samochodów!

Z okazji jubileuszu firma Jaszpol przygotowała niespodziankę – wielki konkurs, w którym do wygrania jest 10 samochodów na rok! Co miesiąc wszyscy mają szansę na główną nagrodę – nowe Renault Megane GrandCoupe na rok oraz 15 podwójnych, trzygodzinnych voucherów do Term Uniejów.

– Teraz zostało już tylko 9 Megane GrandCoupe, ponieważ jednym z samochodów jeździ już pierwsza osoba, która wygrała w konkursie – mówi Beata Cyrulińska, kierownik działu marketingu. – Pierwsza podróż już zaplanowana jadę po żonę i synka do Rozprzy. Cieszę się bardzo, że przez rok mam do dyspozycji taki świetny samochód, na pewno się przyda, prowadzę mały rodzinny biznes. Dziś już wiem, że opłacało się wypełnić urodzinowy kupon – mówi zadowolony pan Artur.

Warunki konkursu są proste – wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 złotych brutto. Mogą to być zakupy części i akcesoriów samochodowych, wizyta w serwisie, zamówienie nowego auta, zakup polisy ubezpieczeniowej itp. Później trzeba wypełnić urodzinowy kupon konkursowy dostępny w każdym salonie Jaszpol i opisać swoją wymarzoną podróż nowym Renault Megane GrandCoupe.

Kupony konkursowe czekać będą w każdym salonie Jaszpol: w Łodzi przy ulicy Brukowej 2 i Przybyszewskiego 176 oraz w Zgierzu, przy ulicy Łódzkiej 28. W każdy ostatni piątek miesiąca, na podstawie najciekawszej odpowiedzi, komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przez rok będzie mógł jeździć nowym Renault Megane GrandCoupe. Zabawa potrwa do 25 listopada bieżącego roku.