Moda

Wiara jest modna

Wiara jest modna

Od zawsze chciałyśmy w jakiś sposób pokazać naszą wiarę. Nie znalazłyśmy odzieży chrześcijańskiej spełniającej nasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego dla osób takich jak my, postanowiłyśmy stworzyć markę GOD IS LOVE – mówią Anna Otocka i Katarzyna Polinceusz.

LIFE IN Łódzkie: Czy wiara w Boga i bieganie mogą być inspiracją do stworzenia firmy?

Katarzyna Polinceusz: Dla nas tak! Poznałyśmy się dzięki biegowej pielgrzymce Wspólnoty Mocni w Duchu należącej do łódzkich Jezuitów. Trwała ona nieprzerwanie dziewięć dni i dziewięć nocy z przerwą na codzienną mszę świętą. W tym czasie 21-szalonych biegaczy pokonało dystans ponad 2100 km i zaniosło ponad dwa tysiące intencji, zbieranych miesiącami, pod tron Matki Bożej Pompejańskiej. To na niej narodziła się nasza przyjaźń i pomysł stworzenia marki GOD IS LOVE.

Dlaczego zdecydowałyście się na kolekcję ubrań, wszak świadectwo wiary można pokazać na wiele sposobów?

Anna Otocka: Podejmując inicjatywy czy podczas codziennych spotkań chcemy dawać świadectwo naszej wiary w Boga i tego jak działa w naszym życiu. A ponadczasowe ubrania z najlepszej jakości materiałów, które mogłybyśmy na co dzień nosić, także do pracy oraz na spotkania biznesowe po prostu wydały się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Nie znalazłyśmy odzieży chrześcijańskiej spełniających nasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego dla osób takich jak my, postanowiłyśmy stworzyć markę GOD IS LOVE.

Czym charakteryzuje się Wasza kolekcja?

Katarzyna Polinceusz: Nasze projekty to klasyka połączona z ponadczasową elegancją. Ubrania, które można z powodzeniem założyć do pracy, na oficjalne wyjścia czy na co dzień. Można się w niech czuć modnie, stylowo i jednocześnie dawać świadectwo swojej wiary.

Anna Otocka: W każdy projekt wkładamy nasze serca, dokładnie rozważając każdy detal. Nasza wiara to nasza tożsamość i patriotyzm, dlatego kupujemy najlepszej jakości materiały i dodatki od polskich producentów, a nasze ubrania szyjemy w Polsce, przez polskie firmy. Logo to nasz autorski projekt, a graficznych rysów dodał mu łódzki artysta, znany jako GOUDA.

Czy prowadzenie firmy z asortymentem skierowanym do określonej grupy odbiorców, odbiorców, którzy chcą w jakiś sposób zamanifestować swoją wiarę, nie jest obarczone zbyt dużym ryzykiem?

Katarzyna Polinceusz: Prowadzenie firmy to długa i wyboista droga, a wiele rzeczy jest trudniejsze, niż myślałyśmy. Na szczęście, Bóg nas prowadzi i strzeże. Stawia nam na drodze ludzi, którzy nam pomagają, wspierają i służą dobrą radą. Naszą firmę budujemy w oparciu o biblijne przykazania, dlatego raz w miesiącu przekazujemy dziesięcinę na Boże cele.

Czym jest dla Was wiara w Boga?

Anna Otocka: Wiara w Boga to ekscytująca przygoda, a stworzenie firmy opartej o wspólne wartości z przyjacielem to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. Mamy nadzieję, że pokochacie naszą markę, niosącą przesłanie Bożej miłości GOD IS LOVE, równie mocno jak my.

Rozmawiała Beata Sakowska

GOD IS LOVE
Łódź, ul. Wierzbowa 21
e-mail: office@godislove.pl
www.godislove.pl