Polecamy

Warsaw Wedding Days

Warsaw Wedding Days

Ślub to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego narzeczeni z dużym wyprzedzeniem wybierają datę, miejsce i inne szczegóły.

Na pewno wiele inspiracji na ślub i wesele znajdą na Międzynarodowych Targach Ślubnych Warsaw Wedding Days, które odbędą się w dniach 22–23 września w PTAK WARSAW EXPO.

Targi stworzone z myślą o narzeczonych, ich rodzinach oraz wszystkich gościach weselnych odbędą się w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.

Trzy główne strefy

Warsaw Wedding Days to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną na rok 2019. Zakochani znajdą wiele inspiracji na ślub i wesele oraz podejmą pierwsze decyzje związane z najważniejszym dniem w swoim życiu. Przestrzeń targów podzielona została na trzy główne strefy:

Moda Ślubna

 • suknie ślubne i garnitury
 • suknie wieczorowe
 • obuwie, bielizna i dodatki
 • moda dziecięca

Biżuteria

 • obrączki
 • biżuteria męska
 • usługi grawerskie
 • pierścionki zaręczynowe

Przyjęcie Weselne

 • hotele, sale i restauracje
 • foto, film i muzyka
 • dekoracje i zaprosze­nia ślubne
 • agencje barmańskie i ślubne
Wydarzenia towarzyszące

– Atrakcji nie zabraknie. Przewidziano wiele wydarzeń towarzyszących Targom, podczas których znajdziemy m.in. odpowiedzi na pytania: Od czego zacząć planowanie wesela? O czym należy pamiętać przy wyborze fotografa? Czym kierować się przy wyborze menu ślubnego – mówi Paulina Dopierała, Organizatora Targów Warsaw Wedding Days.

W Strefie Zaręczonych pary spotkają się z najpopularniejszymi blogerkami ślubnymi, otrzymają cenne wskazówki i znajdą odpowiedzi na trudne pytania związane z przygotowaniem ślubu i wesela. W wyjątkowo zaaranżowanej strefie konsultantów ślubnych –  Meeting Wedding Plannerów, przewidziano warsztaty stylu, strefę porad dla mam/druhen, speed-dating z konsultantami, warsztaty o emocjach i stresie, porady z zasad stylizacji stołów, doboru kwiatów i dekoracji, wyboru tematyki wesela, ślubu organizowanego za granicą, czy porad prawnych. W Strefie Inspiracji wystawcy zaprezentują najnowsze produkty. Dowiemy się, co będzie modne na ślub i wesele 2019.

Podczas Warsztatów Ekspertów przekonamy się, jakie są najmodniejsze pomysły, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej. Dowiemy się, czy brać ślub latem czy zimą, czym kierować się przy wyborze pierwszego tańca i co ważne jest w ślubnej fotografii i filmie tak, by były pamiątką na długie lata. Ważnym elementem targów będzie Strefa #BeautyWedding, w której zaprezentują się salony fryzjerskie i kosmetyczne oferujące usługi dedykowane młodej parze. Gościem specjalnym Targów będzie Maciej Zień.

Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji. Wśród nich:

 • Spotkania z doradcami wizerunku
 • Porady stylistek ślubnych
 • 30 pokazów mody
 • Barman Show
 • Warsztaty taneczne w Strefie Muzycznej.

Już dziś zarejestruj się jako Odwiedzający na stronie www.warsawweddingdays.pl i sprawdź najnowsze trendy ślubne w dniach 22-23 września 2018 w PTAK WARSAW EXPO!

Wystawcy o targach

Karolina Głowacka
Ukryte w kadrze

Ukryte w kadrze to zespół ludzi z pasją. Fotografujemy, szkolimy, rozmawiamy, eksperymentujemy i robimy wszystko, aby nasze zdjęcia były dla Was powodem do uśmiechu, wspomnień i wzruszeń na długie lata. Nasz fotograficzny styl to mieszanka dużego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Wykształcenie socjologiczne, współpraca z najlepszymi fotografami i otwartość na świat pozwalają nam tworzyć reportaże ślubne, w których widoczne staje się to, co z początku wydawało się ukryte. Dlatego też udział w targach to dla nas nie tylko możliwość przybliżenia Wam naszej oferty, ale również możliwość spotkania fascynujących ludzi, zobaczenia Waszych uśmiechów i pokazania naszych prac. To wszystko daje nam energię do działania i realizacji kolejnych działań i wyzwań.

 

Anna Grzegórska
Managing Director
Wedding Planner

Dlaczego zdecydowaliśmy się wziąć udział w Targach Warsaw Wedding Days? Odpowiedź jest prosta, na pierwszych międzynarodowych targach ślubnych nie mogło zabraknąć pierwszej polskiej marki organizującej przyjęcia weselne. Ale oczywiście targi ślubne skupiają najlepsze brandy, nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Organizujemy przyjęcia dla najbardziej wymagających klientów. Zespół Beautifulday specjalizuje się w weselach międzynarodowych, na których łączymy różne kultury i obyczaje, czasem wykorzystywane również przez polskie pary. Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach, na których zdradzimy jak zorganizować wszystko bezproblemowo i bezstresowo. Narzeczeni będą mieć niepowtarzalną okazję skorzystania z porad dotyczących problemów, które zaskoczyły ich w trakcie organizacji wesela.

Marta Rybak
Specjalista ds. marketingu w firmie Giacomo Conti

Targi Ślubne Warsaw Wedding Days to dla Giacomo Conti fantastyczna okazja do pokazania najnowszej oferty ślubnej 2018/2019 związanej z modą męską. Panowie zobaczą na stoisku świeże trendy, w tym zupełną nowość, czyli garnitury żakardowe w stonowane wzory kwiatowe. Zostaną także zaprezentowane wzory z ponadczasowej klasyki. Narzeczeni obejrzą na miejscu rozmaite dodatki, w tym krawaty, muchy, poszetki i buty. Na miejscu panowie zapoznają się z prestiżową usługą Made to Measure, czyli szycia na miarę. Z przyjemnością zapraszam na stoisko Giacomo Conti, na wszystkich będą czekać niespodzianki i przemiły personel, który pomoże wybrać garnitur idealnie dopasowany do pana młodego.

Kamil Chmielewski
Barmans Flair Team

Z doświadczenia wiemy, że Targi są jedną z najlepszych metod na pozyskanie klientów, dlatego w nich uczestniczmy. Docieramy tu do osób bezpośrednio zainteresowanych. Firma Barmans Flair Team zajmuje się profesjonalną organizacją oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez, w tym oczywiście wesel, od strony barmańskiej. Oferujemy m.in. pokazy barmańskie, mobilne bary wraz z obsługą, bary lodowe, bary kawowe, bar z napisem LOVE, fotobudki, fontanny czekoladowe. W niedalekiej przyszłości pojawią się też auta – zarówno retro jak i współczesne.

Wojciech Tulwin
Marketing & PR Director w firmie Recman

Targi Warsaw Wedding Days to idealne wydarzenie do zaprezentowania marki Recman, która od ponad 32 lat kreuje kanony nowoczesnej elegancji. Historia sukcesu marki sięga roku 1986. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową. Obecnie projektujemy i produkujemy stylowe kolekcje dla mężczyzn, dzięki zaangażowaniu kilkuset doświadczonych pracowników – specjalistów w swoich dziedzinach. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i naszym zadaniem jest sprawić, by tak się czuł. Dla jego satysfakcji i najwyższego komfortu przygotowujemy na targi Warsaw Wedding Days specjalne stoisko, na którym doświadczeni styliści firmy Recman profesjonalnie doradzą przyszłym panom młodym. Zainteresowani będą również mieli możliwość nabycia produktów podczas targów.