Moda

Warsaw Wedding Days

Warsaw Wedding Days

Powstały z myślą o narzeczonych, ich rodzinach oraz gościach weselnych. Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days odbędą się w dniach 22-23 września 2018 w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej.

Targi Ślubne to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną dla młodej pary. Zakochani znajdą wiele inspiracji na rok 2019. Poznają najnowsze trendy. Suknie, garnitury, dodatki, obrączki, bukiety, cała ślubna oprawa – począwszy od wyboru miejsca po tort weselny i prezenty dla gości. Podczas Warsaw Wedding Days wszystko znajdzie się w jednym miejscu.

– Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Młodzi pragną mieć wesele jedyne w swoim rodzaju i chętnie korzystają z wszelkich nowości i udogodnień. Piękna ceremonia, nietuzinkowe dekoracje, wystawne przyjęcia, na które przeznaczają niebagatelne kwoty, suknie, garnitury, torty, prezenty, profesjonalne zdjęcia, filmy pamiątkowe – rynek ślubny ma się doskonale, Warsaw Wedding Days to odpowiedź na jego potrzeby – mówi Nina Ryszka, Prezes Targów.

Trzy główne strefy

Moda Ślubna: suknie ślubne i garnitury, suknie wieczorowe, obuwie, bielizna i dodatki, moda dziecięca.

Biżuteria: obrączki, biżuteria męska, usługi gra werskie, pierścionki zaręczynowe.

Przyjęcie Weselne: hotele, sale i restauracje, foto, film i muzyka, dekoracje i zaproszenia ślubne, agencje barmańskie i ślubne.

Wydarzenia towarzyszące

– Atrakcji nie zabraknie. Podczas targów zostaną zaprezentowane najnowsze stylizacje ślubne. Odbędzie się ponad 30 pokazów mody ślubnej, męskiej, wieczorowej i dziecięcej. Swoje kolekcje zaprezentują salony
ślubne oraz znani projektanci – mówi Paulina Dopierała, organizator Targów Warsaw Wedding Days.

W wyjątkowo zaaranżowanej strefie – Meeting Wedding Plannerów, pary otrzymają od najlepszych konsultantów ślubnych porady dotyczące najważniejszego dnia w ich życiu. Przewidziano warsztaty stylu, strefę porad dla mam/druhen, speed-dating z konsultantami, warsztaty o emocjach i stresie, porady z zasad stylizacji stołów, doboru kwiatów i dekoracji, wyboru tematyki wesela, ślubu organizowanego za granicą, czy porad prawnych. W ekskluzywnej Strefie Inspiracji ślubnych, zostaną zaprezentowane najnowsze trendy.

Zapierające dech w piersiach dekoracje i dopracowane do perfekcji detale przeniosą w świat najbardziej wyrafinowanych przyjęć przygotowywanych ze światowym rozmachem. Podczas Warsztatów Ekspertów przekonamy się, jakie są najmodniejsze pomysły, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej. Dowiemy się, czy brać ślub latem czy zimą, czym kierować się przy wyborze pierwszego tańca i co ważne jest w ślubnej fotografii i filmie tak, by były pamiątką na długie lata. Ważnym elementem targów będzie Strefa #BeautyWedding, w której zaprezentują się salony fryzjerskie i kosmetyczne oferujące usługi dedykowane młodej parze.

Goście specjalni

Gośćmi specjalnymi Targów będą Agata Wojtkiewicz, Maciej Zień i Rafał Michalak – najbardziej znani projektanci mody w Polsce. Podczas Targów wygrać będzie można wiele cennych nagród m.in.: obrączki od firmy Are nart Forever, auto do ślubu od firmy Limo4us oraz voucher o wartości 2000 zł na garnitur od firmy Pawo – więcej na stronie www.warsawweddingdays.pl.

 

Już dziś zarejestruj się jako Odwiedzający na stronie www.warsawweddingdays.pl i sprawdź najnowsze trendy ślubne w dniach 22-23 września 2018 w PTAK WARSAW EXPO!

Wystawcy o targach

Agata Wojtkiewicz
Właściciel marki Agata Wojtkiewicz
Warsaw Wedding Days nie są typowymi targami ślubnymi, więc nie mogło tu zabraknąć naszej oryginalnej marki AGATA WOJTKIEWICZ. Pamiętajmy, że ślub to najważniejsza impreza w życiu, podczas, której musimy wyglądać zjawiskowo. Agata Wojtkiewicz proponuje pannom młodym nowoczesne, minimalistyczne suknie zamknięte w ekskluzywnej i nieoczywistej formie z nutką rock’n’rolla. Ślub to nie jest dzień, w którym warto iść na kompromisy. Jeśli szukasz ekskluzywnej, ale i komfortowej kreacji z pewnością zakochasz się w niejednym z naszych projektów. Perfekcyjne kroje, zgodne z aktualnymi trendami, najwyższa jakość tkanin oraz ręczne wykończenia to definiuje nasze projekty. Mój profesjonalny zespół pomoże każdej Pannie Młodej w stworzeniu pełnej stylizacji, budzącej zachwyt i podziw. Let’s Rock!

Katarzyna Bara
Dyrektor sprzedaży w PAWO
Każde nowe wydarzenie w zakresie targów ślubnych budzi nasze zainteresowanie, dlatego zdecydowaliśmy się na udział w Warsaw Wedding Days. To szansa na pozyskanie nowych klientów oraz wzmocnienie rozpoznawalności marki na rynku. Podczas targów zaprezentujemy kolekcję dedykowaną przyszłym panom młodym: garnitury, koszule, buty i dodatki. Marka PAWO już od 29 lat kreuje wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów. PAWO zawsze w szczególny sposób traktuje panów młodych i przygotowuje dla nich stylizacje podkreślające wagę tej wyjątkowej uroczystości. Oprócz kroju garnituru, ważną rolę odrywają także umiejętnie dobrane dodatki, m.in. muchy, wąskie krawaty, poszetki czy wpinki do butonierki.

Paweł Staliński
Właściciel Dance Agency
Chcemy ułatwić przygotowania do ślubu jak największej ilości par młodych i jesteśmy przekonani, że Warsaw Wedding Days będzie ciekawym wydarzeniem, podczas którego poznamy wiele par szykujących się do ślubu. Lubimy współpracować z najlepszymi, a Ptak Warsaw Expo ma niezaprzeczalnie ogromne doświadczenie w organizacji rewelacyjnych targów i wierzę, że pierwsze targi ślubne w ich wydaniu będą pełne wspaniałych wystawców i liderów branży ślubnej. Podczas Targów prezentować będziemy nasz bestseller – Organizer Ślubny „Niezbędnik Panny Młodej”, którego jesteśmy producentem i dystrybutorem. Zawiera on wszystko co trzeba wiedzieć szykując się do ślubu, podane w odpowiedniej kolejności wraz z listami zadań do odhaczania oraz gotowymi do wypełniania szablonami, kalendarzami, listami dokumentów etc. Prowadzimy też szkołę tańca – Dance Agency, która jest jedyną na rynku szkołą zajmującą się wyłącznie kompleksową nauką i przygotowaniem pierwszego tańca.

Ewelina Zając
Kierownik salonu Arenart Forever
Targi Warsaw Wedding Days to idealne wydarzenie do prezentacji rodzinnej marki jubilerskiej Arenart Forever, która powstała w 2007 roku. Kierowaliśmy się chęcią stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Nauczyliśmy się słuchać klientów i zdobyliśmy ich zaufanie. Projektując niespotykaną biżuterię o wysokiej jakości i w limitowanych kolekcjach, staliśmy się jubilerem rozpoznawalnym z wyjątkowych wzorów. W salonach wspólnie z klientami projektujemy wymarzone obrączki, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Targi to możliwość zaprezentowania wyjątkowej biżuterii, towarzyszącej w najpiękniejszych momentach życia podczas: zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości. Pragniemy, by te chwile zostały na zawsze – zamknięte w małej brylantowej pamiątce Forever.

Mateusz Dudek
Właściciel Domkove.pl
Domkove.pl oferuje ręcznie robione świece zapachowe z naturalnych wosków sojowych. Świece możemy wykorzystać zarówno w domowym zaciszu, jak i na wydarzeniach takich jak spotkania firmowe, kolacje biznesowe, a także podczas osobistych wydarzeń. Doskonale sprawdzą się podczas wesela i to w dwojakiej formie: mogą być doskonałym prezentem zarówno dla młodych, jak i ich gości, mogą także przepięknym zapachem wypełnić salę weselną. Świece mają oryginalne zapachy takie jak chociażby – męski świat, damski świat, melon z ogórkiem, na brzegu morza. Pakowane są w słoiczki, na które nakleić możemy dedykowane nalepki. Targi Warsaw Wedding Days są doskonałą okazją do zaprezentowania naszych produktów, w internecie nikt nie poczuje tych nietuzinkowych zapachów, to gwarantuje tylko bezpośredni kontakt z klientem, a targi są do tego doskonałą okazją. Przez zmysł węchu można trafić bezpośrednio do serc wielu osób.

KRUK’s Different
Specjalizujemy się w szyciu miarowym. W swej pracy łączymy mistrzostwo krawieckie z najnowocześniejszą technologią. Skaner 3D, zbierający aż 52 wymiary z sylwetki, służy do zdjęcia miary w sekundę, a Mobile Tailor, najnowocześniejsze mobilne studio szycia na miarę, do zapewnienia najlepszego komfortu klientom. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów skupionych wokół firmy, pozwalają nam projektować zamówienia począwszy od klasyki po bardzo awangardowe realizacje.