Polecamy

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

Wakacyjny Jarmark w Porcie Łódź

.

Jarmark w Porcie Łódź to smaczna i zdrowa tradycja. O naturalne i pyszne produkty, swoją spiżarnię będzie można uzupełnić jeszcze w te wakacje. Najbliższa ku temu okazja będzie w środę 11 sierpnia, kiedy w centrum pojawią się regionalni producenci.

Podczas Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się między 11 a 14 sierpnia, Klienci Portu Łódź znajdą w Centrum same pyszne i zdrowe produkty. Dostępne będą najwyższej jakości i pełne smaku wędliny wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami czy regionalne sery np. górski i koryciński. Nie zabraknie też pachnącego, chrupiącego chleba wypiekanego na naturalnym zakwasie oraz zdrowych słodkości takich, jak miód z lokalnych pasiek czy bakalii. Na stoiskach zagoszczą także produkty z dalszych zakątków świata, które na co dzień chętnie wykorzystujemy w kuchni. Będzie można zakupić m.in. oliwki oraz cały wachlarz aromatycznych przypraw.

 

Jarmark odbywać się będzie od środy do soboty w godz. 10:00-21:00. Stoiska zlokalizowane będą w okolicach sklepu Media Markt.