Polecamy

Wakacyjna zabawa w środku zimy! Mandoria zaprasza na ferie zimowe

Wakacyjna zabawa w środku zimy! Mandoria zaprasza na ferie zimowe

Jazda na roller-coasterach, zabawa na karuzelach i odkrywanie renesansowego miasta – wszystko to w czasie zimy, w ciepłym i klimatyzowanym budynku. Mandoria Miasto Przygód zaprasza na wyjątkową zabawę podczas ferii.

Mandoria to wyjątkowy park rozrywki. Otworzył się w lipcu ub.r. i szybko zyskał popularność jako największy tego typu obiekt w kraju, który znajduje się “pod dachem”. Oznacza to, że cały park funkcjonuje w specjalnie przygotowanym budynku. Takie rozwiązanie jest w Polsce stosunkowo nowe, ale właśnie dzięki niemu zabawa w Mandorii nigdy się nie kończy. To park całoroczny, który zaprasza Gości bez względu na sezon i pogodę. W tym kontekście ferie zimowe są szczególnie interesującym okresem.

Dlaczego? Na przełomie stycznia i lutego większość parków rozrywki nie działa w ogóle lub jedynie w ograniczonym zakresie. Atrakcje takie jak roller-coastery czy karuzele są niedostępne poza sezonem wakacyjnym. Właśnie dlatego ferie w Mandorii są tak wyjątkowe. Można się tutaj bawić na wszystkich atrakcjach mimo zimowej aury za oknem. Nie trzeba przejmować się chłodem czy ograniczeniami związanymi z pogodą, a przygoda trwa cały czas.

Goście Mandorii mają do dyspozycji 25 atrakcji dla dzieci oraz starszych odkrywców. Są to m.in. dwa roller-coastery, karuzele, gigantyczny labirynt lustrzany, wirujący statek, strzelnica, rowerki wodne, olbrzymia zjeżdżalnia i liczne gry zręcznościowe. Oprócz tego w środku znajdują się restauracje, punkty pamiątkowe i wiele interesujących miejsc do odkrywania. Tym ostatnim warto poświęcić szczególną uwagę, bo Mandoria to park tematyczny. Wygląda jak renesansowe miasto handlowe, zatem rozrywkę zapewniają nie tylko atrakcje, ale również otoczenie czy Mandorianie – mieszkańcy Mandorii. Goście mogą dosłownie przenieść się w czasie! To doskonała rozrywka na długie, zimowe dni i to dla całej rodziny.

Park znajduje się w Rzgowie, na terenie Miasta Mody Ptak. Jest otwarty codziennie, a bilety można kupić zarówno w kasach parku, jak i online. Park akceptuje płatność bonem turystycznym i honoruje Kartę Dużej Rodziny. Więcej informacji na www.mandoria.com.