Styl życia

WAKACJE KAMPEREM

WAKACJE KAMPEREM

W tej podróżny nic nas nie ogranicza, głodni przygód jedziemy tam, gdzie oczy poniosą, choć w tym wypadku może nawet bardziej cztery koła. Jesteśmy niezależni, a wszystko, czego nam potrzeba mamy we własnym aucie. Wykorzystajmy to i zaplanujmy wakacyjną przygodę w kamperze prosto z Camper Centrum.

 

Podróże z dziećmi

Dla dzieci będzie to niebanalna i wyjątkowa przygoda. Wakacje w kamperze mogą być pretekstem do nauki dbania o siebie nawzajem, współpracy i organizacji. Mała, ale komfortowa przestrzeń zacieśnia więzi i uczy porządku, rzeczy w czasie podróży muszą być uprzątnięte, włożone do szafek, schowków i zamknięte.

Kamperem jedziemy, gdzie chcemy i na dodatek możemy zatrzymywać się w miejscach, które zainteresują nasze dzieci. Ten dom na kółkach daje nam wielką elastyczność. Dzieci zmęczyły się podróżą lub potrzebują skorzystać z toalety? Wystarczy zjechać na pobocze. W każdej chwili można zrobić nocleg, podać ciepły posiłek lub napój.

Czas coś przekąsić

Każdy kamper z Camper Centrum posiada też kuchnię, bo czym byłby dom bez kuchni. Kuchnia to oczywiście kilkupalnikowa kuchenka, lodówka, zlew oraz wszystkie niezbędne sprzęty, których używamy na co dzień w domu. I choć jest mniejsza niż w domu, bez problemu przygotujemy w niej pyszne posiłki, a jedzone w naturze smakować będą wyjątkowo.

Komfort i przestrzeń

Kampery dostępne w Camper Centrum mają świetnie zorganizowaną przestrzeń. Wszystko pochowamy, dobrze się wyśpimy, wygodnie zjemy posiłki, z łatwością weźmiemy prysznic i komfortowo będziemy podróżować na wygodnych kanapach i fotelach. I jeszcze bez problemu zabierzemy ze sobą cztery rowery. Wszystkie kampery w standardzie posiadają solidne bagażniki.

Planując podróż kamperem z dziećmi, warto zadbać o maksimum komfortu. Da się to zrobić, nawet jeśli jedziemy z trójką dzieci! Camper Centrum oferuje kampery: 5-osobowe Premium, 5-osobowe Premium Plus, 7-osobowe Comfort.

Czas na relaks

W tym domu na kółkach spanie nie różni się od tego w domowym zaciszu. Łóżka wewnątrz są pełnowymiarowe i posiadają wygodne materace. Jeśli podróżujemy z dziećmi, maluch może spać w głównej sypialni razem z rodzicami – łóżko jest na tyle duże, że będzie wam wygodnie. Większe dzieci (od 5 roku życia) bez przeszkód mogą nocować w sypialni nad szoferką lub na opuszczanym, elektrycznym łóżku. To dla nich ogromna frajda! Okno w dachu umożliwia nocną obserwację gwiazd, co świetnie wycisza przed snem. Łóżko zabezpieczone jest solidną siatką ochronną, która uniemożliwia upadek. W kamperze Premium Plus główną sypialnię można oddzielić od reszty przestrzeni drzwiami, jeśli rodzice chcą mieć czas tylko dla siebie, kiedy dzieci już zasną.

Dalej w drogę

Aby prowadzić kampera nie trzeba większych uprawnień niż do zwykłej osobówki, więc za kółkiem spokojnie poradzą sobie również panie. Przyda się za to wyobraźnia. Musimy pamiętać o tym, że kamper jest znacznie wyższy i szerszy od zwykłego samochodu, wymaga więc pewnej wprawy przy wszelkiego rodzaju manewrach, ale spokojnie kilka ćwiczeń czyni mistrza. Kamper jeździ się wolniej niż samochodem osobowym. Optymalna prędkość na autostradzie to około 100 do 120 km/h, na innych drogach odpowiednio mniej. Nie ma się jednak czego bać – przed każdą wyprawą pracownicy Camper Centrum robią szkolenie i odpowiadają na każde pytanie. A jeśli w trakcie podróży pojawią się jakieś problemy, na pewno dobiorą od Was telefon i doradzą, co zrobić.

Camper Centrum posiada flotę kamperów z 2021 roku, większość o mocy 170 KM i silniku 2.0 TDCi, którymi bezpiecznie można jeździć po całej Europie – mają odpowiednie ubezpieczenie.

Camper Centrum
Konstantynów Łódzki, Ks. Kazimierza Janika 4
tel. 724 641 000
www.campercentrum.pl
e-mail: info@campercentrum.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek 9-18, sobota 10-14