Moda

W zgodzie z naturą

W zgodzie z naturą

Piękna, słoneczna niedziela, polna droga, dzwoniący gdzieś w górze skowronek… kawałek lasu i tuż za zakrętem wyłania się stadnina koni. To tutaj spotykamy się z kolejną bohaterką projektu „Wyraź siebie wizerunkiem”. Wychodzi nam na spotkanie dojrzała kobieta, z której emanuje pozytywna energia. Bose stopy, rozwiane włosy, promienny uśmiech… Izabela, Iza, Izunia, bo tyle w niej dziewczęcej radości.


Zaczynamy przygotowania do sesji, w otoczeniu wolno biegających koni, wśród wszechobecnej Matki Natury, a Iza opowiada… „Udział w tym projekcie, to dla mnie okazja spojrzenia na siebie z innej, bardziej kobiecej strony. Zwykle w pracy z końmi, wśród zwierząt domowych, w domu albo w biurze nie przywiązuję uwagi do stroju. Ma być wygodnie – zakładam jeansy, T-shirt i pędzę przez życie. Taki projekt to możliwość zatrzymania się na chwilę, moment refleksji. Jestem teraz w okresie zmian, mam nadzieję, że na lepsze, powrotu do robienia tego, co mnie pasjonuje”.

Makijaż, stylizacja włosów i pierwsza sukienka… Iza nie widzi siebie lustrze, nie wie, jakiego rodzaju metamorfozę dla niej przygotowałyśmy. Wspólne godziny zleciały nam w piorunująco szybkim tempie i cudownej atmosferze. Kilka fotek do wglądu dla naszej bohaterki i spontaniczna reakcja: „Mój wizerunek stworzony przez Waszą ekipę w pełni oddaje to, co najbardziej kocham – naturę, luz, niewymuszoną elegancję i subtelną kobiecość. Poczułam się jak w mojej nowej, odświeżonej skórze. Kolejny raz w swoim życiu przekonałam się, że warto dokonywać zmian, nie trzeba się ich bać, bo bardzo nas rozwijają i choć czasem są trudne, to w efekcie prowadzą do realizacji własnych pasji, marzeń i szczęścia”.

Stylizacje: Adriana Jabłońska – trener wizerunku, właściciel T Point Concept Store Łódź;
wizaż: Malu (Malu Małgorzata Stępczyńska);
stylizacja włosów: Pracownia fryzur Agaty Wilczek;
w obiektywie: Beata Oleksiewicz (Foty Beaty).