Styl życia

Tutaj przyjeżdżasz po zdrowie

Tutaj przyjeżdżasz po zdrowie

Położona w stuletnim sosnowym lesie Columna Medica ma naprawdę wiele do zaoferowania swoim Gościom. I wcale nie trzeba zostawać tu na noc, wystarczy dosłownie kilka godzin, by wyjechać stąd kompletnie zregenerowanym. O tym, dlaczego warto skorzystać z oferty położonego blisko Łodzi kompleksu Columna Medica, rozmawiamy z Natalią Tomzik, dyrektor zarządzającą.

LIFE IN. Łódzkie: Dlaczego warto choć na parę godzin odwiedzić kompleks Columna Medica?

Natalia Tomzik: W ciągu intensywnego tygodnia pracy, który niemal każdy z nas prowadzi, warto choć na chwilę zatrzymać się, pozwolić sobie na to, aby oderwać się od codziennych obowiązków, odłożyć problemy i mieć te kilka godzin tylko dla siebie. Można spędzić je na basenie, w saunie, na masażu, czy w restauracji pijąc aromatyczną kawę. Nowością w ofercie naszego hotelu są jednodniowe wydarzenia takie jak spotkania autorskie, które cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród osób mieszkających w Łodzi i okolicach.

Z jakich usług można skorzystać, wybierając się na jednodniowy pobyt w Columna Medica?

Podczas krótkich pobytów w naszym hotelu największym zainteresowaniem cieszy się strefa Medical&Wellness. Paniom rekomenduję zabiegi SPA takie jak rytuały na ciało, masaże, zabiegi na twarz, a w strefie basenowej zajęcia aqua aerobic. Panom polecam masaże sportowe wykonywane przez fizjoterapeutów, basen, sauny i siłownię. Dzieci natomiast uwielbiają naukę pływania z naszymi instruktorami, którą rekomenduję każdemu rodzicowi.

Czy te chwile spędzone w Columna Medica pozwolą nam na regenerację kompletną?

Jestem przekonana, że oferta, którą przygotowaliśmy, jest tak szeroka, że każdy z naszych Gości znajdzie w niej coś dla siebie. U nas można zarówno położyć się na leżaku w pokoju relaksu, popatrzeć na sosnowy las, czy poczytać książkę, ale także spędzić ten czas bardziej aktywnie uczestnicząc w zajęciach nordic walking, pilates, ćwicząc na siłowni, czy wybierając się na przejażdżkę rowerową do pobliskiego lasu. Ponadto nasz interdyscyplinarny zespół specjalistów, w którego skład wchodzą fizjoterapeuci, lekarze, kosmetolodzy, dietetyk, psycholog, trenerzy personalni i pielęgniarka, z przyjemnością dzieli się wiedzą na temat regeneracji naszego organizmu, zarówno pod kątem fizycznym, jak i mentalnym. Możliwość popracowania nad swoim zdrowiem, w oparciu o różne jego aspekty, w moim odczuciu zapewnia regenerację kompletną, a potwierdzają to opinie naszych Gości.

Zapraszacie też Państwo na ciekawe wydarzenia, z reguły związane z szeroko rozumianym dbaniem o zdrowie. Czym zaskoczycie w nowym roku?

W 2020 roku szczególnie zapraszamy Gości z pobliskich miejscowości i miast do udziału w warsztatach i eventach. Już 1 lutego organizujemy spotkanie autorskie z Karoliną Cwaliną-Stępniak, coachem i psychologiem, z którą porozmawiamy na temat jej najnowszej książki „Wszystko zaczyna się w głowie, a kończy gdy nie działasz”. Spotkanie to zostanie poprzedzone warsztatem, który poprowadzi dietetyk Columna Medica Justyna Walerowska-Madej zatytułowanym „Odchudzanie zaczyna się w głowie”. W kolejnych miesiącach zorganizujemy eventy sportowe i warsztaty makijażu ze znaną i doceniają makijażystką. Tutaj jednak nie mogę jeszcze podać szczegółów, ponieważ jesteśmy w trakcie finalizowania umów. Już dziś serdecznie zapraszam do udziału w tych spotkaniach, wszystkie informacje będziemy na bieżąco prezentować w naszych mediach społecznościowych i na stronie internetowej Columna Medica. Dodam, że są to wydarzenia biletowane, jednak nie trzeba nocować u nas, aby wziąć w nich udział.

Decydując się na kilkugodzinną wizytę regeneracyjną, zapewne też można skorzystać ze specjalnie przygotowywanych na miejscu posiłków?

Nasza restauracja to miejsce otwarte zarówno dla Gości hotelowych, jak i tych, którzy chcą wybrać się na rodzinny obiad. W menu przygotowaliśmy propozycje dla smakoszy mięsa, jak i dla tych, którzy preferują dania wegetariańskie lub wegańskie. Dbamy o najwyższą jakość naszych dań, które przygotowywane są głównie z produktów od lokalnych dostawców. Dopełnieniem są nasze desery, które cieszą podniebienia zarówno dorosłych, jak i dzieci, w szczególności ciasta, przygotowywane na miejscu i lody własnego wyrobu.

Waszym wielkim atutem, poza szeroką ofertą związaną z regeneracją, jest wyjątkowe położenie.

Columna Medica położona jest w stuletnim sosnowym lesie. Nasi Goście opisują, że wjeżdżając na teren naszego obiektu, czują się jakby przenosili się do innej rzeczywistości, spokojnej, cichej, odprężającej, co bardzo mnie cieszy. Dodatkowo jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani z trasami szybkiego ruchu zarówno trasą S8, jak i autostradami A1, A2. Ważnym atutem jest także fakt, iż w pobliżu hotelu znajdują się ścieżki biegowe, rowerowe, czy do nordic walking, które są doskonałym miejscem na aktywny wypoczynek.

To na koniec proszę pięcioma słowami dookreślić, dlaczego warto Was odwiedzić.

Cytując naszego Ambasadora Krzysztofa Hołowczyca, który użył sześciu słów, powiem „Columna Medica tutaj przyjeżdżam po zdrowie”.

Łask – Kolumna, ul. Wakacyjna 8
tel. 43 676 80 00
kontakt@columnamedica.pl
recepcja@columnamedica.pl
www.columnamedica.pl