Moda

TUNDRA

TUNDRA

TUNDRA to polska marka dla kobiet o ugruntowanej estetyce, ceniących sobie prostą formę, wrażliwość na jakość i detal.

Limitowane projekty, duża przestrzeń na interpretację, swoboda dopasowania ubioru, kompatybilność oraz równowaga kolekcji – to dla projektantów marki TUNDRA zasady mające za zadanie wyróżnić kobietę i przede wszystkim podkreślić jej indywidualny styl.

TUNDRA pielęgnuje ponadczasowość swoich projektów, powstających dzięki reinterpretacji trendów minimalistycznych, poprzez nadanie im nowego światła wpasowanego w filozofię „ urban fashion” – segmentu mody, który kultywuje. Marka zaprezentowała się w Łódzkiem podczas pokazów mody na Fashion Week w Łodzi w roku 2015. I od tego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie mieszkanek naszego miasta. Od kwietnia 2017 roku na dobre zagościła w Łodzi, otwierając salon przy al. Politechniki 22/24 – T POINT Concept Store marki TUNDRA.

– Ta nowa przestrzeń powstała z myślą o Kobietach, które w gonitwie dnia codziennego potrzebują miejsca, aby móc zwolnić i wsłuchać się w siebie. To tutaj odbywają się eventy z projektantami marki TUNDRA oraz cykliczne czwartkowe spotkania wieczorową porą tylko dla Kobiet – opowiada Adriana Jabłońska, Store Manager Salonu. – W kameralnej atmosferze, przy blasku świec, nastrojowej muzyce, unoszącym się aromacie parzonej kawy i ciasta, rozmawiamy o rzeczach ważnych i mniej ważnych oraz odkrywamy w sobie własny styl. W oparciu o Styl Coaching poszukujemy tego jednego detalu, który może zmienić całą stylizację, właściwy sposób noszenia, odpowiednią kolorystykę… Na spotkania zapraszani są goście specjalni – Kobiety, które pragną podzielić się swoją pasją, wiedzą tajemną lub chcą opowiedzieć o swojej historii. Może Twoja historia zainspiruje inne Kobiety, a Ty docenisz nietuzinkowy styl projektantów marki TUNDRA. Na spotkania wieczorową porą z marką TUNDRA zapraszamy w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od wtorku do piątku w godzinach 12:00 – 19:00, w sobotę 11:00 – 15:00. Parking strzeżony przed samym lokalem, bez opłat dla Klientek salonu. Na indywidualne spotkania można umawiać się w innych dogodnych terminach pod nr telefonu +48 884 900 509.

T POINT Concept Store marki TUNDRA
Al. Politechniki 22/24 93-590 Łódź
Instagram
Facebook 
www.tundrafashionlogic.pl