Uroda

Tu odnajdziesz spokój

Tu odnajdziesz spokój

Żyjemy w czasach ciągłej gonitwy i natłoku myśli, w ciągłym napięciu nerwowym, zestresowani. A potem ze zdziwieniem odkrywamy, że zaczynamy chorować, dokuczają nam permanentne bóle głowy.

Dlatego warto pomyśleć o sobie i zatrzymać się, choć na chwilę, aby zadbać o swój organizm – od wewnątrz i zewnątrz! W odzyskaniu wewnętrznej równowagi i przywróceniu naturalnego piękna pomogą nam Grażyna Maciejewska i Magdalena Malinowska, które stworzyły wyjątkowe miejsce: Divali – masaż i piękno.

Skupiamy się nie tylko na prozdrowotnym działaniu masażu, ale także na naturalnym pięknie. Stąd w ofercie zabieg Facelift Marie Margo. To jedna ze współczesnych technik masażu mięśniowo-powięziowego. Ma doskonałe działanie terapeutyczne, korygujące oraz odmładzające. Sprawia, że mięśnie stają się podatniejsze na modelowanie, bardziej elastyczne. Zabieg Marie Margo działa na tkankę łączną oraz mięśniową na wszystkich warstwach — od skóry do okostnej, a także na takie elementy tkanek jak tkanki okołostawowe, okołookostne tkanki, mięśnie prostowniki ciała. Estetyczna rehabilitacja może być wykorzystana w celach leczniczych i profilaktycznych (problemy z napięciami, zwyrodnienia, procesy zrostowe, zastoje krwi i limfy, degeneracja tkanki różnego rodzaju) oraz jako element kompleksowego odmładzania – podkreśla Grażyna Maciejewska.

Facemodeling w Divali

W ofercie znajdziemy także lifting bez skalpela, czyli facemodeling – naturalną metodę modelowania i odmładzania twarzy. Stosuje ją wiele gwiazd jak Scarlett Johansson, Kate Moss czy Meghan Markle. Na czym polega? Jakie efekty daje? – Terapia pobudza skórę do odnowy, widocznie poprawia jej wygląd oraz witalność. Oparta jest na różnych technikach masowania (również wewnątrz jamy ustnej). Ma za zadanie modelować i stymulować skórę twarzy, ujędrniać ją i spowalniać procesy starzenia. Facemodeling polega na masażu twarzy, szyi, ramion i barków, poprzez uciskanie odpowiednich punktów i ich stymulację. Jest to całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny zabieg – mówi Grażyna Maciejewska. – Na uwagę zasługuje też masaż mioplastyczny, jeden z najbardziej intensywnych masaży – widocznie przywraca napięcie i elastyczność układu mięśniowego twarzy i szyi. Ponieważ masaż mioplastyczny działa również na głębsze warstwy naszej tkanki, jego dodatkowym celem jest odbudowa tkanek na poziomie komórkowym. Coraz częściej mieszam różne techniki masażu, w zależności od tego, co skóra potrzebuje – dodaje Grażyna Maciejewska.

Refleksologia w Divali

W Divali bez problemu zregenerujemy też nasz organizm. Pomoże nam w tym refleksologia, oparta na wiedzy starożytnej, dzięki której uruchamiają się procesy samoleczenia naszego organizmu i wzmacnia nasz układ immunologiczny. Już w czasach starożytnych wierzono, że praktyka ta jest sposobem na powrót do zdrowia i pozbycie się wszelkich schorzeń, które mogą utrudnić codzienne funkcjonowanie.

– Po jej stosowaniu odczuwamy ulgę, gdyż większość występujących napięć w ciele odpuszcza. Stajemy się spokojni i wyciszeni, pobudza się przepływ energii w ciele. Zanika poczucie nawet długotrwałego bólu. Poprawia się nasza koncentracja, często również ustępują bóle głowy. Stabilizuje się praca serca, a chroniczne zmęczenie po prostu nas opuszcza. Budzą się narządy uśpione złą dietą, takie jak: wątroba, trzustka, nerki, pęcherz moczowy i jelita – wylicza zalety refleksologii Magdalena Malinowska.

Wiele osób po zabiegu refleksologii mówi o tym, że mają uczucie, jakby od nowa uzyskały umiejętność oddychania pełną piersią, inni natomiast cieszą się z obniżenia ciśnienia krwi. Również duża grupa uważa, że refleksologia pozwoliła im wyjść ze stanów depresyjnych czy lękowych. – Z której strony byśmy nie patrzyli, widzimy płynące z refleksologii korzyści. Być może dlatego zabieg cieszy się powodzeniem wśród wielu naszych pacjentów – mówi Magdalena Malinowska.

A na czym polega zabieg refleksologii? Refleksologia zwana jest inaczej terapią zonową i jest zaliczana do medycyny holistycznej. Opiera się na umiejętnym uciskaniu konkretnych miejsc na stopach, dłoniach, twarzy oraz uszach. Miejsca te nazywa się refleksami. Uciskając dane punkty, można poprawić ogólne samopoczucie i wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu.

Mezator w Divali

Refleksologia uważana jest za proces samoleczenia, który nie wymaga stosowania dodatkowych środków. Dzięki refleksologii organizm uodpornia się, a tym samym mniej choruje. A o tym, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się nasz organizm, przekonamy się dzięki diagnostyce i terapii biorezonansem – Mezator M1 i Mezator Quantum. Oba przekazują informacje o stanie naszych organizmów oraz o ewentualnych niedoborach witamin lub mikroelementów.

Mezator M1 (Biorezonansowy Skaner Magnetyczny Technologii NLS) umożliwia szybkie zdiagnozowanie stanu organizmu. Wykazuje z dokładnością do 95%: stany zapalne ze wskazaniem ich miejsca; obecność pasożytów, grzybów, wirusów i bakterii w organizmie ze wskazaniem ich położenia; energetyczny stan organizmu i poszczególnych narządów wewnętrznych; choroby i dolegliwości dotyczące poszczególnych organów. Badanie urządzeniem jest krótkie, bezbolesne i bezinwazyjne.

Mezator Quantum przeprowadza kompleksową analizę składu ciała osoby badanej. Precyzyjnie ustala niedobór witamin i minerałów, wykrywa i określa pierwiastki śladowe. Ten Mezator zapewnia bezpieczny, nieinwazyjny i niebolesny test diagnostyczny zaledwie w minutę! Zapraszamy do cudownego świata Divali, gdzie każdy znajdzie ukojenie, relaks i powróci do pełni zdrowia, a przy okazji może jeszcze zamówić dedykowaną biżuterię z kamieni półszlachetnych, w których żaden kamień nie jest przypadkowy.

Tekst Beata Sakowska
Zdjęcie Magdalena Kaczmarek

Divali – masaż i piękno
Łódź, ul. Łąkowa 11
tel. 514 380 708
www.facebook.com/divalimasaz