Wydania specjalne

Trzy Renault Megane GrandCoupe jeszcze do wygrania

Trzy Renault Megane GrandCoupe jeszcze do wygrania

Siedem Renault Megane GrandCoupe trafiło na rok do nowych właścicieli, trzy kolejne czekają. Z okazji jubileuszu 30-lecia firma Jaszpol zorganizowała wielki konkurs, w którym do wygrania było dziesięć samochodów i ponad 300 nagród.

Siedmiu szczęśliwców jeździ już nowym Renault Megane GrandCoupe, które na rok wygrało w jubileuszowym konkursie. Pierwszy samochód na początku kwietnia odebrał pan Artur, któremu już udało się przejechać trochę kilometrów. – Jestem bardzo zadowolony, auto doskonale się prowadzi zarówno w mieście, jak i w trasie. Jest dość zrywne, ma dobre przyspieszenie. W trakcie jazdy autostradą świetnie sprawdza się tempomat – opowiada zadowolony pan Artur.

Panie Urszula i Halina w pierwsze podróże nowym autem wyruszyły nad polskie morze. Obie bardzo zachwalają Renault Megane GrandCoupe. – Jestem zachwycona nie tylko komfortem jazdy, ale także przestrzenią w środku samochodu – mówi pani Urszula. W sierpniu nowe auto trafiło na rok do rodziny z Łodzi.

Pani Monika i pan Marcin odebrali je tuż po powrocie z urlopu. Rodzina po odbiór granatowego Renault Megane GrandCoupe stawiła się w komplecie, radości nie kryli dwaj synowie, co i rusz zaglądając z ciekawości do środka i zachwycając się wnętrzem. We wrześniu Renault Megane GrandCoupe trafiło do pana Michała, a w październiku do pani Jolanty. Była ona zachwycona samochodem jeszcze przed otrzymaniem kluczyków.

Można wygrać jeszcze trzy Renault Megane GrandCoupe

Do wygrania zostały jeszcze trzy samochody, które czekają na nowych właścicieli. Co trzeba zrobić, by wygrać jedno z nich?

– Warunki konkursu są proste – wystarczy zrobić zakupy za  minimum 200  złotych brutto w jednym z salonów firmy Jaszpol. Mogą to być zakupy części czy akcesoriów samochodowych, wizyta w serwisie, zamówienie nowego auta, zakup polisy ubezpieczeniowej itp. Następnie należy wypełnić urodzinowy kupon konkursowy i opisać swoją wymarzoną podróż nowym Renault Megane GrandCoupe – mówi Beata Cyrulińska, Kierownik Działu Marketingu w firmie Jaszpol. Kupony konkursowe czekają w każdym salonie firmy Jaszpol: w Łodzi przy ulicy Brukowej 2 i Przybyszewskiego 176 oraz w Zgierzu, przy ulicy Łódzkiej 28. W każdy ostatni piątek miesiąca, na podstawie najciekawszej odpowiedzi, komisja konkursowa wyłania zwycięzcę, który przez rok będzie mógł jeździć nowym Renault Megane GrandCoupe. Zabawa potrwa do 25 listopada bieżącego roku.