Polecamy

Tomek Kołecki i „Kołdżej Simpson”! Stand-up w Zgierzu

Tomek Kołecki i „Kołdżej Simpson”! Stand-up w Zgierzu

Gdy skończył 16 lat wszedł na scenę i rozpoczął życie komika albo stand-upera, jak wolą niektórzy. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę. Tym razem Tomek Kołecki, bo o nim mowa, wystąpi 16 października na scenie hotelu San Remo w Zgierzu. 

Na występ Tomka Kołeckiego, jednego z najlepszych polskich komików młodego pokolenia, zapraszają Stand-up No Limits oraz Hotel i Restauracja San Remo w Zgierzu. Urodzony w 1997 roku, na scenie zaczął występować od 2013. Podczas występu Stand-uper zaprezentuje swój nowy program „Kołdżej Simpson”. Mimo młodego wieku Tomek Kołecki doskonale daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Z występami objechał całą Polskę i kawałek Europy. Można go było zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak „Tylko dla dorosłych” w TVP2, „Comedy Club” w Comedy Central czy „Kuba Wojewódzki Show” w TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up Festiwal, wystąpił na największych polskich imprezach stand-upowych na warszawskim Torwarze, w katowickim Spodku czy gdańskiej Ergo Arenie. W swoich występach stara się przybliżyć publiczności rozterki oraz emocje, które targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie występuje ze swoim trzecim solowym programem. Poprzednie dwa można zobaczyć na jego kanale YouTube.

Koncert organizują Stand-up No Limits oraz Hotel i Restauracja San Remo w Zgierzu. Bilety w cenie 25 złotych można kupić w recepcji hotelu lub na stronie internetowej www.standupbilety.pl. Jako support planowany jest występ Bartka Strusińskiego.

Program mogą zobaczyć osoby, które skończyły 16 lat.