Polecamy

„The Voice Kids” w Porcie Łódź

„The Voice Kids” w Porcie Łódź

Casting do popularnego talent show „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę, 19 maja, w Patio Portu Łódź w godz. 10-20. Pojawią się jurorzy I edycji programu – znani widzom członkowie zespołu Afomental – Baron i Tomson.

Młode talenty muzyczne, mnóstwo pozytywnych emocji i wspaniała zabawa! To przepis na sukces jednego z najpopularniejszych formatów telewizyjnych -„The Voice Kids”. Talent show gromadzi przed telewizorami całe rodziny i fascynuje widzów niezależnie od ich wieku. Najbliższy casting do programu odbędzie się w naszym mieście 19 maja w Porcie Łódź.

Udział w przesłuchaniach mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat. Każdy uczestnik musi przygotować na występ jedną piosenkę (cover, nie można śpiewać własnych kompozycji) i wykonać ją a capella lub do przyniesionego ze sobą podkładu o długości 60 sekund (na pendrive lub CD). Każdemu młodemu artyście musi towarzyszyć opiekun prawny, który będzie mógł podpisać zgodę na udział dziecka w przesłuchaniu.

Casting startuje o godzinie 10:00 na Patio Centrum i potrwa do godziny 20:00. Na letniej scenie dzieci będą mogły zaprezentować Jury swoje muzyczne umiejętności i zmierzyć się z innymi uczestnikami. A jest o co walczyć! Zwycięzca castingu będzie miał zagwarantowany udział w konkursie telewizyjnym i zaśpiewa przed milionami widzów.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dobrze znani widzom członkowie zespołu Afomental – Baron i Tomson. Ten spontaniczny duet pojawi się na Patio Portu Łódź o godzinie 13:00 i 14:00 by spotkać się z dziećmi, a także rozdać autografy. Tego nie można przegapić!

Zapisy na casting będą odbywały się na bieżąco w dniu wydarzenia na Patio Portu Łódź od godziny 10:00. Liczba osób mogących wziąć udział w castingu jest ograniczona.

Regulamin castingu dostępny jest na stronie www.portlodz.pl