Polecamy

The Look Of The Year 2021. Na kogo czeka kariera w modelingu?

The Look Of The Year 2021. Na kogo czeka kariera w modelingu?

Wystartowały zmagania o tytuł najlepszej modelki i modela w Polsce! Finalistki i finaliści konkursu The Look Of The Year 2021 wystąpili w oficjalnej sesji zdjęciowej. Nowe twarze świata mody zaprezentowały się w Off Piotrkowska w Łodzi.

Łódź po raz kolejny stanie się miastem mody. A to za sprawą polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli The Look Of The Year 2021. Finał tego modowego wydarzenia zaplanowany jest na 17 września w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych. Gala przyciągnie do Łodzi topowe nazwiska świata mody i modelingu: projektantów, stylistów, blogerów. Zanim to jednak nastąpi, 20 uczestników konkursu przyjechało do Łodzi na wyjątkową sesję zdjęciową. Aspirujące modelki i modele pozowali w strojach i stylizacjach od polskich projektantów w przestrzeniach Off Piotrkowska! Wydarzenie odbyło się pod hasłem: Moda na Łódź w Off Piotrkowska!

O fryzury modelek i modeli tradycyjnie zadbał team Tomasza Schmidta, znanego z programu „Ostre Cięcie”, fotografie wykonała Magdalena Michalak, a stylizacją sesji zajął się Kacper Kozłowski, który sam brał udział w ostatniej edycji The Look Of The Year 2021.

Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

 

fot. Jonatan Wieczyński