Polecamy

Teatralny sierpień Fundacji Kamila Maćkowiaka

Teatralny sierpień Fundacji Kamila Maćkowiaka

Koniec sierpnia zapowiada się niezwykle interesujący teatralnie. Fundacja Kamila Maćkowiaka zaprasza na spektakle – Cudowna Terapia, Totalnie szczęśliwi oraz Diva Show. Na spektakle o godz. 16.00 czeka 25-procentowa zniżka. Wszystkie spektakle widzieliśmy i możemy je polecić każdemu.

Cudowna Terapia

Cudowna terapia w doborowej obsadzie Patrycja Soliman, Mariusz Słupiński i Kamil Maćkowiak, to nieoczywiste emocje, błyskotliwe dialogi, małżeństwo na życiowym zakręcie i terapeuta, którego życie równie splątane, jak jego pacjentów. Sztuka w mistrzowski i bardzo atrakcyjny sposób, nierzadko komediowy, dotyka problemów bliskich nam wszystkim, dając w finale nieoczywiste zakończenie – szansę na emocjonalne katharsis jak i refleksję nad własnym życiem osobistym.

Totalnie szczęśliwi

Totalnie szczęśliwi – ten spektakl skłania do tego, by zadać sobie kilka ważnych pytań…

Czym jest miłość?

Czy ma swój termin do spożycia?

Czy w ogóle warto w nią wierzyć?

Czy w dzisiejszych czasach istnieje intymność?

…i zarazem przynosi refleksję, że „totalnego szczęścia nie osiągniemy nigdy. Pocieszające jest to, że totalne zadowolenie także jest niemożliwe. Występują Ewa Audykowska-Wiśniewska i Kamil Maćkowiak.

Diva Show

Diva Show mieści się w konwencji stand-upu. To historia mężczyzny ze zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości „borderline”, narcystycznie uzależnionego od potrzeby akceptacji, marzącego o uznaniu i estradowym sukcesie. To spektakl multimedialny, z projekcjami i muzyką, w którym znajdziecie również dobrze znane i lubiane piosenki Tiny. To także artystyczna próba zmierzenia się, nie tylko z mitem męskości, społeczno-kulturowych wyobrażeń dotyczących płci, ale także z legendą niezwykle charyzmatycznej wokalistki i performerki, jaką niewątpliwie jest Tina Turner. Historia o wielu wymiarach, która z pewnością skłoni do niejednej refleksji.

Kiedy grają?

Spektakle wystawiane są w Scenie Monopolis.

27.08 CUDOWNA TERAPIA o 16 i 19
28.08 TOTALNIE SZCZĘŚLIWI o 16 i 19
29.08 DIVA SHOW

Na spektakle o godz. 16 jest 25% zniżka.

Jak kupić bilet ze zniżką?

  1. Telefonicznie, dzwoniąc na nr 794 460 500 – od poniedziałku do piątku w godz. 10-19, sobota 12-16
  2. E-mailowo, wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org
  3. Osobiście w Punkcie Obsługi Widza w Monopolis – czynny od wtorku do piątku w godz. 11-19, sobota 12-20, niedziela 12-18.

Przy rezerwacji należy podać hasło „kocham Łódź”.