Polecamy

Teatr Powszechny zaprasza na wakacyjne spektakle!

Teatr Powszechny zaprasza na wakacyjne spektakle!

Teatr Powszechny w Łodzi jako jeden z nielicznych teatrów w Polsce nie zamyka swoich drzwi na czas wakacji. Do końca lipca będziemy mieli okazję zobaczyć spektakle zarówno na dużej, jak i małej scenie w specjalnych, niższych cenach. To wyjątkowa oferta dla łodzian oraz turystów poszukujących kulturalnych atrakcji na letnie wieczory.

 

W programie „Lato w Teatrze Powszechnym” znalazły się różnorodne spektakle: „Biedermannowie”, „Uciekinierki”, „Replay”, „Chciałem być”, „Kto chce być Żydem?”, „Bim-Bom-Boom! Pracoholiczna komedia romantyczna”, a także 73. premiera Teatru dla niewidomych i słabowidzących „Tubylcy”.

– Bardzo się cieszę, że zaproponowana przez nas wiele lat temu formuła grania w czasie wakacji tak świetnie się przyjęła. Dla wielu widzów to znakomita okazja, aby nadrobić zaległości – dlatego w czerwcu i lipcu zagramy również prapremiery i premiery minionego sezonu. Letni maraton zakończymy pokazami na urodziny Łodzi – mówi Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego.

Teatr Powszechny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów, oferując bilety na wszystkie spektakle w specjalnych, wakacyjnych cenach.

– Bilety na wszystkie przedstawienia proponujemy w wakacyjnych cenach – to ukłon w stronę łodzian, podziękowanie za kolejny wspólny sezon, takie nasze podsumowanie, a także przypomnienie, że w działalność teatrów wpisana jest misja i myślenie o dostępności do kultury dla wszystkich – przypomina Ewa Pilawska.

Dzięki tej inicjatywie będziemy mogli cieszyć się wyjątkowymi spektaklami także w letnie miesiące. To doskonała okazja, aby wzbogacić wakacyjny czas o kulturalne przeżycia. Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza wszystkich na niezapomniane teatralne wieczory tego lata.