Monopolis

Tatiana Okupnik i GrubSon w Monopolis

Tatiana Okupnik i GrubSon w Monopolis

Gdzieś na szczycie góry spotkamy się z mamą, która idzie w długą, czyli GrubSon i Tatiana Okupnik we wrześniu na scenie Spirit of Łódź w Monopolis.

 

GrubSon na scenie Monopolis 9 września

GrubSon – producent, raper, wokalista. Na swoim koncie ma zarówno złote, jak i platynowe płyty. „Holizm” oraz „Gatunek L” zostały nominowane do Fryderyka w kategorii „Album Roku Hip-Hop”. W 2019 roku GrubSon przyjął zaproszenie do kultowego formatu Redbull Soundclash i pokonał Krzysztofa Zalewskiego w bezpośrednim muzycznym starciu na warszawskim Torwarze.

Tatiana Okupnik na scenie Monopolis 10 wrześni

Pochodząca z Łodzi piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i prezenterka telewizyjna o charakterystycznym głosie. W latach 1998–2005 wokalistka zespołu Blue Café. Reprezentowała Polskę w finale 49. Konkursu Piosenki Eurowizji (2004) z utworem „Love Song”. Od 2005 skupia się na karierze solowej. Członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video. Przez ostatnie lata artystka poświęciła się wychowaniu dzieci. Jak sama przyznaje, przez pewien czas muzyka ucichła w jej domu, jednak zawsze wiedziała, że prędzej czy później wróci do działalności artystycznej. Koncert w ramach festiwalu Spirit of Łódź rozpoczyna nowy muzyczny rozdział w twórczości Tatiany, która powraca z singlem „Mama (idzie w długą)”.

Koncerty rozpoczynają się o godz. 19, bilety można nabyć
https://www.facebook.com/GrubSonStyle
https://scena-lodz.vectorsoft.pl/MSI/mvc?sort=Flow…

Spirit of Łódź to autorski festiwal muzyczny zainicjowany przez Krzysztofa Witkowskiego i  realizowany przez Monopolis we współpracy z ArtKombinat. Co roku ma inny temat przewodni, ale jest jedna stała: zawsze gości wspaniałych artystów polskich i zagranicznych.