Ludzie

T Point Team gotowy na sukces

T Point Team gotowy na sukces

Każda z tych kobiet ma swoją pasję. Każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób. Każda z nich ma swoje dobre i złe strony. Jednak wspólnie tworzą zespół gotowych na wszystko, bo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, nieosiągalnych, nierealnych.


Na przekór utartym przekonaniom, że kobiety kobietom wrogiem, one trzymają się razem. Idą jako babski T Point Team po sukces, czasami pod wiatr, pod prąd, pod górę, potykając się o spadające kamienie… idą i zapraszają do tego marszu inne babeczki, wspierają oraz zachęcają kobiety do dbania o siebie, o swój wizerunek, zdrowie, dobre samopoczucie. Bo nadal nie jest przyjęte w naszym społeczeństwie, aby kobieta mówiła dobrze o sobie, aby zabiegała o swoje potrzeby, aby miała czas i przestrzeń tylko dla siebie.

– Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń – mówi Adriana Jabłońska, trener wizerunku. – Rzuć wyzwanie ograniczeniom. Jeśli jest coś, co chcesz zrobić, nie ma żadnego powodu, dla którego to miałoby Ci się nie udać. Akceptuj upływający czas, dbaj o swój jedyny dom, jakim jest Twoje ciało, odnajduj siebie i wyrażaj siebie wizerunkiem. Baw się moda i bądź sobą. Mówimy o tym i pokazujemy, że jest to możliwe na Treningach modowych z udziałem kobiet dnia codziennego, zapraszamy do pełnych metamorfoz.

Już ponad setka kobiet w różnym wieku, bez względu na centymetry wzrostu lub obwodu bioder, po wielu przejściach, doświadczeniach życiowych, ciężkich chorobach „oddało” się w ręce tego niezwykłego teamu. – Niezapomniane są chwile uśmiechu na twarzy każdej z naszych bohaterek, kiedy ostatnim ruchem pędzla wykańczam makijaż – opowiada wizażystka Małgorzata Stępczyńska.

Agata Wilczek, stylistka fryzur dodaje: Serce bije mi mocniej, kiedy widzę ich błysk w oku w momencie pokazania mojego finałowego pomysłu na uczesanie! Kobiety, które mają za sobą współpracę z T Point Team twierdzą, że nigdy nie spotkały tak zgranego, profesjonalnego i pozytywnie zakręconego, babskiego zespołu. Chcą więcej i najchętniej zgłaszałyby się do kolejnych projektów, treningów, czy sesji fotograficznych. Angelika Jakubowska, ekspert brafittingu, przywołując zakończone wydarzenia mówi: w najbardziej intymnych momentach, kiedy dobieram biustonosz dokładam wszelkich starań, aby Panie czuły się komfortowo i bezpiecznie. I nie miałam jeszcze ani jednej negatywnej uwagi.

Całość wszystkich magicznych treningów modowych, metamorfoz zamyka i utrwala w kadrze Beata Oleksiewicz, fotograf z zamiłowania i nauczyciel geografii. – Wiele godzin spędzonych z tymi cudownymi kobietami staram się jak najlepiej zapisać obrazem, bo wiem, że będą dzięki zdjęciom wracały do tych chwil raz, i drugi, i trzeci… a wówczas będzie to oznaczało, że cząstka mnie celebruje czas wspomnień razem z nimi. „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach” Maya Angelou – tak oto brzmi motto babskiego T Point Teamu. Dlatego nie zwlekaj, nie czekaj i odwiedź jedyną taką w Łodzi przestrzeń dla Kobiet.

Bajkowych świąt w gronie najbliższych oraz pięknych wizerunkowych chwil w Nowym Roku życzy T Point Team.

Łódź Al. Politechniki 22/24 Stylizacje: Adriana Jabłońska – Trener Wizerunku 884 900 509 Wizaż: Malu Malu Małgorzata Stępczyńska 696 261 996 Fryzury: Pracownia fryzur Agaty Wilczek 739 095 629 Brafitting: Angelika Brafitting Łódź 725 134 918 W obiektywie: Foty Beaty 507 801 230 www.t-point.com.pl