Polecamy

Świąteczne paczki od Miss Polonia!

Świąteczne paczki od Miss Polonia!

W ramach zainicjowanej przez biuro Miss Polonia akcji #koronazgłowy ponad 160 podopiecznych łódzkich instytucji otrzymało świąteczne paczki od Karoliny Bielawskiej, Miss Polonia 2019.

Pozwolą one zapomnieć na chwilę o trwającej epidemii. Karolina Bielawska, pochodząca z Łodzi Miss Polonia 2019, wraz z partnerami akcji dostarczyła je do Domu Pomocy Społecznej, Domu Samotnej Matki oraz Fundacji „Dom w Łodzi”.

Podopieczni dziękowali, przekazując własnoręcznie przygotowane ozdoby świąteczne. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dostarczone zostały nie tylko artykuły higieniczne, medyczne i spożywcze, lecz także kosmetyki czy ubrania, aby przywrócić normalność w tych niespokojnych tygodniach.  Wśród Partnerów akcji znalazły się takie firmy jak Ziaja, Vitadiet, Carrefour, Lim8, Arsa, Lanta, Spektra Studio oraz Laik Knows Produkcja.

– Ważne, aby pomagać tak, jak możemy. Taka myśl przyświeca naszej akcji, bo solidarność jest teraz szczególnie ważna. Dzięki wsparciu łódzkich firm, które okazały ogromne serce i bez wahania zgodziły się nam pomóc, w szybkim tempie przygotowaliśmy i dostarczyliśmy paczki do najbardziej potrzebujących – mówi Karolina Bielawska – Pracownicy odwiedzonych instytucji ze wzruszeniem dziękowali nam przede wszystkim za to, że odciążamy ich oraz ich podopiecznych w tym trudnych dla nas wszystkich okresie.

Akcja nadal trwa, a biuro Miss Polonia zachęca firmy do kontaktu z propozycjami wsparcia, które mogą zaoferować dowolną pomoc. Będzie ona potrzebna nie tylko w trakcie trwania epidemii, lecz także po jej zakończeniu.