Biznes

Spotkanie ze sponsorami i partnerami Orła Łódź

Spotkanie ze sponsorami i partnerami Orła Łódź

Na Moto Arenie Łódź odbyło się spotkanie ze sponsorami i partnerami Klubu Orzeł Łódź. W wydarzeniu wzięli też udział przedstawiciele biznesu z Łodzi i województwa zainteresowani współpracą z łódzkim klubem w nadchodzącym sezonie. 

Dotychczasowi sponsorzy klubu otrzymali podziękowania za wsparcie i rozwój Klubu w sezonie 2021. Podczas spotkania Witold Skrzydlewski, Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź podsumował zakończony sezon 2021 i przedstawił plany Klubu na sezon 2022. Podczas części poświęconej działaniom marketingowym Klubu, omówiono wyniki badania efektywności sponsoringu Orła Łódź w telewizji, internecie, prasie oraz mediach społecznościowych. Badaniem objęto marki sponsorów Klubu, a przeprowadzono je przed rozpoczęciem sezonu 2021. Wyniki potwierdzają, że KŻ Orzeł Łódź posiada duży potencjał marketingowy i warto się na łódzkich meczach żużlowych reklamować. Niebawem do dyspozycji Klubu będą także najnowsze badania przeprowadzone już za sezon 2022.

– Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom Klubu, za to, że byli z nami i wspierali Orzeł w sezonie 2021. Cieszymy się, że są z nami firmy, które już od wielu lat angażują się w rozwój żużla w Łodzi. Cieszy nas również to, że z każdym kolejnym sezonem wśród sponsorów pojawiają się nowe podmioty. Przed nami sezon 2022, w którym chcielibyśmy powalczyć o awans do Ekstraligi. Nie będzie to możliwe bez wsparcia łódzkiego biznesu, który serdecznie zapraszamy do współpracy. Orzeł Łódź ma naprawdę duży potencjał marketingowy, a lada chwila wykonamy kolejne badania efektywności sponsoringu, które to potwierdzą. Mamy nowy stadion, a na nim możliwość prezentowania reklam firmy bądź marki na kilkudziesięciu rodzajach nośników – mówił Witold Skrzydlewski, Prezes Honorowy KŻ Orzeł Łódź.

Podczas spotkania biznesowego miała także miejsce premiera filmu z ostatniej edycji Meczu Narodów. Lada dzień wyjątkowy materiał wideo dostępny będzie w oficjalnych kanałach Klubu w social media.

Firmy chętne do współpracy z Klubem mogą na co dzień zgłaszać się pod adresem mailowym: biznes@orzel.lodz.pl, a oferta reklamowa dostępna jest na www.orzel.lodz.pl i tutaj: https://www.orzel.lodz.pl/wp-content/uploads/2021_KŻ-Orzeł-Łódź_Oferta.pdf