Motoryzacja

Spełnij swoje marzenia najtaniej

Spełnij swoje marzenia najtaniej

W życiu zdarzają się piękne chwile. Oby każdy z nas przeżył ich jak najwięcej! Spełniamy swoje marzenia, realizujemy wyznaczone cele. Doświadczamy wyjątkowych momentów takich jak narodziny dziecka, awans w pracy czy podpisanie dużego kontraktu w firmie. Ale mnie najbardziej pasjonują te momenty i marzenia, kiedy decydujemy się na zakup nowego samochodu.


Doświadczyłem już takich chwil i widziałem dziesiątki historii, kiedy ktoś realizował swoje marzenie o wymarzonym samochodzie. Co to są za chwile i emocje! Często swoimi korzeniami sięgają wielu lat wstecz, kiedy młody chłopak/dziewczyna zobaczyli ten jeden, jedyny samochód w gazecie lub przejeżdżający na ulicy. Nie musieli nawet nim jechać, siedzieć w środku za kierownicą. Oni w tym momencie postanowili, że taki będą mieć. I to marzenie, ta wizja została wyryta w ich podświadomości. Cel został określony. Kilka lat później marzenie się spełnia! Z tą różnicą, że jest to nowiutki egzemplarz, następca wersji sprzed lat.

W tych historiach jest mnóstwo pasji, samozaparcia, chęci do zrealizowania celu! I na tym mógłbym zakończyć. Było marzenie. Cel został osiągnięty… Piękna historia! The End. Ale mnie już to nie satysfakcjonuje!

Jakiś czas temu poznałem Piotra Dobrowolskiego, wielokrotnego Mistrza Polski w rajdach samochodowych, człowieka do którego należy polski rekord prędkości – 361,92 km/h zmodyfikowaną według swojego projektu Toyotą Suprą o mocy 1250 KM. To właśnie Piotr zaraził mnie swoją wizją. Zapytał: – Krzysztof czy warto spełniać swoje marzenia? Odpowiedziałem: – Warto! Na to Piotr: – Ale marzenia warto spełniać najtaniej! To hasło trafiło mnie! Przewartościowało kilka projektów i marzeń! Ale przede wszystkim było fundamentem pod coś więcej! Mianowicie pod naszą współpracę.

Piotr na polskim rynku odpowiada za rozwój firmy Select Automotive – jednego z największych brokerów samochodowych w Unii Europejskiej działającego od 1998 roku. Od zawsze kochałem motoryzację. Mam to szczęście, że moja praca to pasja! Wydobywanie blasku i zabezpieczanie go to wielka frajda i odpowiedzialność! A teraz przyszła pora na kolejny, milowy krok. Ogromnie się cieszę, że rozpoczynamy współpracę z firmą i ludźmi takimi jak my! Zamiast krwi w obiegu, mamy wysokooktanowe paliwo, które napędza nas do działania! Chcemy pomóc naszym obecnym i przyszłym klientom w spełnianiu marzeń i ich realizacji o zakupie nowego samochodu klasy premium.

Oferujemy między innymi takie auta jak: BMW, Mercedes, Audi, Land Rover, Range Rover, Jaguar, Volvo w rabatach sięgających 30 procent. Krok po kroku realizujemy swoje cele i marzenia. Od dzisiaj chcemy również Wam pomóc w ich realizacji! Bo Marzenia Warto Spełniać Najtaniej!

Krzysztof Koszek
Pasjonat wydobywania blasku z wszystkiego, co ma silnik.
Założyciel studia detailingu Łowcy Blasku.
Uwielbia poznawać i współdziałać z ludźmi, którzy mają wspólne zainteresowania.
Zdecydowany miłośnik angielskiego poczucia humoru.
www.lowcyblasku.pl

Łowcy Blasku
Studio Detailingu&Car Spa
ul. Kilińskiego 207, 93-106 Łódź
tel. 501 424 625
lodz@selectautomotive.pl