Polecamy

Samochód jest kobietą, czyli Jaszpol na Dzień Kobiet

Samochód jest kobietą, czyli Jaszpol na Dzień Kobiet

Wewnętrzna siła, determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu. Istnieje wiele cech, za które podziwiamy kobiety. Ich rola we współczesnym świecie cały czas rośnie. Powszechne stereotypy odchodzą w niepamięć na rzecz wizerunku kobiety wszechstronnej, przedsiębiorczej, odnoszącej sukcesy. Znaczenie kobiet docenia firma Jaszpol, która z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet zorganizowała wielki konkurs.

SAMOCHÓD JEST KOBIETĄ

To motyw przewodni wielkiego konkursu firmy JASZPOL. Każdy, kto zgłosi się do udziału w zabawie, musi napisać, czy zgadza się z powyższym stwierdzeniem. Odpowiedź powinna zawierać kreatywne uzasadnienie. Z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Kobiet, konkurs kierowany jest do pań. Niemniej jednak mężczyźni również mogą stawać w konkursowe szranki, chcąc wygrać wyjątkową nagrodę dla swojej kobiety.

A JEST O CO WALCZYĆ

Firma Jaszpol jako organizator konkursu zaprosiła do akcji partnerów specjalnych. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do puli nagród. Co można wygrać?

  • Nowe Renault Captur Hybrid na cały weekend od firmy Jaszpol.
  • Weekend w hotelu ze śniadaniem dla dwóch osób od Kolumna Park.
  • Kartę podarunkową o wartości 1000 zł od Good Time Day Spa.

Te wszystkie nagrody otrzyma osoba, która udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone 8 marca, a więc dokładnie w Dzień Kobiet. Która z kobiet nie chciałaby otrzymać takiego prezentu?

DLACZEGO NOWY CAPTUR HYBRID?

Nowy Renault Captur to gwiazda miejskich SUV-ów. Wyróżnia go dynamiczna sylwetka, nowoczesny design i bogate wyposażenie. Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z możliwością doładowania pozwala na codzienną jazdę w trybie 100% elektrycznym, zaś silnik spalinowy zapewnia spokojną głowę podczas dłuższych wyjazdów. Daje niezrównaną przyjemność z jazdy i poczucie bezpieczeństwa w czasie podróży. Będzie idealny dla kobiety, która ceni komfort, niezawodność, dla której istotne jest proekologiczne podejście do życia.

Już teraz zazdrościmy pani, która wygra nowego Captura na weekend.

O FIRMIE JASZPOL

Jaszpol to autoryzowany dealer marek Renault i Dacia. Firma już od ponad 30 lat zdobywa zaufanie Klientów dzięki ugruntowanej pozycji i doświadczeniu w branży. To jeden z największych motoryzacyjnych graczy na terenie województwa łódzkiego. Zaczęło się w 1989 r., kiedy to powstał pierwszy niewielki salon w Zgierzu, przy ul. Łódzkiej 28. Wówczas w salonie mieściły się zaledwie dwa samochody. Jednak wieloletni rozwój firmy przyniósł nowe salony w Łodzi – pierwszy przy ul. Brukowej 2 i drugi przy ul. Przybyszewskiego 176/178.

W obiektach Jaszpol znajdują się salony aut nowych, a także serwisy mechaniczne. Ponadto firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży samochodów używanych oraz serwisu blacharsko-lakierniczego.

Mimo trudnego dla branży motoryzacyjnej roku Jaszpol nie zwalnia tempa. W styczniu 2021 r. rozszerzono ofertę o samochody marki Opel. Nowy salon mieści się w Łodzi, przy ul. Szparagowej 4.