Wydarzenia

Ruszyła sprzedaż karnetów i biletów na Teatropolis

Ruszyła sprzedaż karnetów i biletów na Teatropolis

Organizatorzy Festiwalu Sztuki Aktorskiej TEATROPOLIS uruchomili sprzedaż karnetów na wszystkie spektakle wystawiane na Scenie Monopolis. Ruszyła także sprzedaż biletów na pojedyncze przedstawienia.

Fani teatru mogą stać się szczęśliwymi posiadaczami karnetów na wszystkie spektakle, które będą wystawione na Scenie Monopolis w ramach pierwszej edycji Festiwalu Sztuki Aktorskiej TEATROPOLIS. Ceny zachęcają do zakupu, ponieważ za karnet, który pozwala obejrzeć osiem spektakli należy zapłacić 250 zł. Można już także kupić bilety na pojedyncze przedstawienia. W tym przypadku należy się liczyć z wydatkiem 30 zł za bilet na spektakle debiutanckie i 60 zł na pozostałe.

Organizatorom wydarzenia zależało na tym, aby spektakle grane w ramach festiwalu TEATROPOLIS mogło zobaczyć jak najwięcej miłośników Malpomeny, stąd zróżnicowane ceny. Bilety i karnety można już kupować online, wchodząc na strony:

www.monopolis.pl/teatropolis

lub

www.scenamonopolis.pl/teatropolis

Warto dodać, że dostępne są także bilety na ceremonię zamknięcia festiwalu, która nieprzypadkowo zbiega się z Międzynarodowym Dniem Teatru. Światowe święto Melpomeny organizatorzy postanowili uczcić nagradzając artystów, których spektakle będzie można oglądać przez cały czas trwania TEATROPOLIS. Podczas uroczystości wręczone zostaną statuetki w dwóch kategoriach: Debiuty i Open.

Uroczystą Galę zakończy pokaz mistrzowski w wykonaniu Andrzeja Seweryna. W przygotowanych fragmentach „Dziennika” Witolda Gombrowicza mowa będzie o Polsce, Europie i Francji, o kulturze, literaturze i krytykach.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja Festiwalu Sztuki Aktorskiej TEATROPOLIS rozpocznie się się 24 marca br. Zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronach Monopolis i Sceny Monopolis na otwarcie festiwalu będzie można zobaczyć spektakl Byk, przygotowany przez STUDIO teatrgaleria, w którym wystąpi Robert Talarczyk. Informacje o festiwalu można także śledzić na bieżąco w social mediach.

***

Festiwal Sztuki Aktorskiej TEATROPOLIS
Harmonogram

I DZIEŃ / 24 marca

—————————

Byk
godz. 17:30
wykonanie: Robert Talarczyk

Byk

Miłość Ci wszystko wypaczy
godz. 21:30
wykonanie: Barbara Sanecka, Łukasz Walczak i Kamil Olczyk

Miłość Ci wszystko wypaczy

II DZIEŃ / 25 marca

—————————

Ginczanka. Przepis na prostotę życia
godz. 12:00
wykonanie: Agnieszka Przepiórska

Ginczanka. Przepis na prostotę życia

Mięso
godz. 16:00
wykonanie: Tamara Yelchaninova

Mięso

Prime time
godz. 20:00
wykonanie: Sławomir Grzymkowski

Prime time

III DZIEŃ / 26 marca

—————————

Zapowiada się ładny dzień
godz. 12:00
wykonanie: Joanna Gonschorek

Zapowiada się ładny dzień

 

Dziennik przebudzenia
godz. 16:00
wykonanie: Adam Ferency i Joanna Kosierkiewicz

Dziennik przebudzenia

Macbeth
godz. 20:00
wykonanie: Peter Čižmár

Macbeth

IV DZIEŃ / 27 marca

—————————

Gala zamknięcia
godz. 19:00
i pokaz mistrzowski
Dziennik Witolda Gombrowicza
wykonanie: Andrzej Seweryn

Andrzej Seweryn