Wydarzenia

Rozgrzewamy silniki przed rajdem!

Rozgrzewamy silniki przed rajdem!

To już 20 lat Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców! Z tym większą radością zapraszamy na dwudziestą edycję największej tego typu imprezy integracyjno-charytatywnej środowiska biznesowego w naszym regionie!

Prowadzenie biznesu nie opiera się na byciu zawsze spiętym, gotowym do działania, ani wyłącznie na spotkaniach w interesach. Można spędzić czas efektywnie w sposób aktywny, wspólnie, a przede wszystkim pożytecznie, na przykład na rajdzie organizowanym przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową. To nie wyścig na czas tu jest ważny, a jedynie zabawa o charakterze integracyjnym z elementami rywalizacji na punktach kontrolnych.

Początek Rajdów sięga roku 1999, kiedy to powstał Zgierski Oddział Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Pierwszy Rajd zorganizowano pod nazwą RAJD BIZNESMENA w czerwcu 1999 roku. Kolejne odbyły się w latach 2000 i 2001. Po jednorocznej przerwie, Zgierski Oddział ŁIPH powrócił do tradycji organizowania tej imprezy, jednakże pod zmienioną nazwą – Rajd Przedsiębiorcy. Rajdy organizowane były zawsze – i są do tej pory – na cele charytatywne. Zebrane podczas imprezy środki przekazane zostaną na rzecz podopiecznych Fundacji Gajusz.

Rajd odbędzie się 17 czerwca i już ruszyły zapisy, warto więc zajrzeć na stronę www.rajdprzedsiebiorcow.pl i śledzić na bieżąco, jakie atrakcje przygotowano.