Miejsca

Reżyserujemy piękno w Łodzi!

Reżyserujemy piękno w Łodzi!

Centrum Zdrowia i Urody „EsteticStar HollyŁódź” to miejsce dla kobiet, stworzone z myślą o kobietach. W Łodzi, przy ulicy Świętej Teresy 92, udało się stworzyć przestrzeń, gdzie każda z Pań może zadbać o urodę, zdrowie i doskonałe samopoczucie.


Zabiegi kosmetologiczne, nowoczesne urządzenia do kosmetyki twarzy i ciała, szeroki wybór masaży, rehabilitacja i porady dietetyka – to istotna część oferty, z której można skorzystać w Centrum. Warto wiedzieć, że do oferowanych zabiegów używane są kosmetyki i produkty takich marek jak Simildiet, Biohyalux, Curamed i wielu innych. „EsteticStar HollyŁódź” to także miejsce, w którym organizowane są szkolenia i kursy z zakresu beauty&wellnes, cieszące się zainteresowaniem i renomą.

Zabiegi kosmetyczne, upiększające, pierwsza pomoc oraz marketing, to tylko fragment proponowanych zajęć. Każde spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości Centrum. Ważną częścią działalności „EsteticStar HollyŁódź” jest edukacja prozdrowotna. Dzięki interesującym spotkaniom i warsztatom z wybitnymi ekspertami można się na nich dowiedzieć, jak dbać o zdrowie i urodę. Załoga Centrum to wykwalifikowany zespół profesjonalistów: szkoleniowców, wykładowców akademickich, wieloletnich praktyków w swojej specjalizacji. „EsteticStar HollyŁódź” zaprasza do współpracy również laureatów prestiżowych nagród przyznawanych w branży Beauty. Ambasadorkami Centrum są Anna Samusionek –  aktorka, Anna Ryśnik – influencerka, Barbara Tatara – Miss Polonia i Ewa Lubert – fittneska.

Zespół EsteticStar HollyŁódź

Centrum Zdrowia i Urody „EsteticStar HollyŁódź” mieści się w nowo powstałym kompleksie Victoria Park, przy ul. Świętej Teresy 92 (róg al. Włókniarzy). Do dyspozycji gości jest duży parking. Zapraszamy!

Barbara Tatara

Modelka. Miss Województwa Łódzkiego 2007, Miss Polonia 2007. Absolwentka Wydziału Filologii Słowiańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Biegle zna angielski, serbski, rosyjski i bułgarski. Jako modelka pracuje od 2000 roku. W lipcu 2008 roku wzięła udział w najbardziej medialnym konkursie piękności na świecie – Miss Universe, którego gala odbyła się w Wietnamie. Prowadzi przedsiębiorstwo.

Anna Samusionek

Aktorka teatralna i telewizyjna. Na ekranie zadebiutowała w 1996 roku epizodyczną rolą w drugiej serii serialu „Ekstradycja”. W 1997 roku zagrała Zosię, jedną z głównych ról w filmie „Darmozjad Polski”, za którą została nagrodzona Złotym Lwem w kategorii „Najlepsza drugoplanowa rola kobieca”. Od 2009 gra w serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w postać Ilony Zdybickiej.

Anna Ryśnik

Blogerka, instagramerka, celebrytka. Karierę telewizyjną zaczęła jako Duża Ania w programie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” realizowanym przez MTV Polska. Można ją było oglądać także w programie „Ex na plaży”. Jesienią ubiegłego roku pojawiła się na okładce magazynu CKM. Jej profil na Instagramie obserwuje 282 tysiące osób.

Ewa Lubert

Pedagog, zawodowa fitnesska, która startowała dwa razy w zawodach Fitness Model. Dwukrotna jurorka zawodów fitness. Ma za sobą wiele okładek gazet Fitness, w których również prezentowała ćwiczenia. Ukończone studia pozwalają jej na prowadzenie zajęć z dziećmi. Fitness Mama, która pokazuje, jak wrócić po ciąży do formy. II Wicemiss Bikini 2008. Mimo drobnej figury jest wulkanem pozytywnej energii.