Polecamy

QUIZ GAME. TELETURNIEJ W GRONIE ZNAJOMYCH

QUIZ GAME. TELETURNIEJ W GRONIE ZNAJOMYCH

Na rozrywkowej mapie Łodzi pojawił się nowy adres – Zielona 1. Właśnie tam mieści się studio Quiz Game, przeznaczone dla fanów gier towarzyskich w dobrym guście. Tu może się sprawdzić każdy. Gwarantowana jest dobra zabawa i dużo śmiechu!

 

Quiz Game to wyjątkowy teleturniej, w którym rozgrywka toczy się między kilkoma osobami. Rywalizacja toczy się na różnych polach, żeby wygrać, należy wykazać się wiedzą, znajomością piosenek i poprawnie odgadywać hasła lub wstawiać właściwe litery. Wszystko odbywa się w wyjątkowej oprawie audio-wizualnej i na żywo, jak w telewizji. Dlatego gra w studio to teleturniej, w którym wszystko odbywa się bez stresu i bez obaw przed popełnieniem gafy, o której będzie mówiła cała Polska. Przy okazji to prawdziwy test sprytu, kreatywności i logicznego myślenia.

W łódzkim Quiz Game mieszczącym się przy ul. Zielonej 1, do dyspozycji graczy są trzy studia do gry – dwa po sześć stanowisk i jedno z czterema. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska, podświetlane przyciski, a całej grze towarzyszy niesamowita oprawa audiowizualna. Przy jednym stanowisku grać można pojedynczo, w parach albo nawet w trójkę. Gra polega na tym, żeby właściwie odpowiedzieć na pytania, odgadnąć nazwę utworu czy też rozszyfrować ukryte hasło. Oprócz wiedzy w zwycięstwie pomaga refleks, szczególnie wtedy, kiedy należy jak najszybciej nacisnąć jeden z czterech przycisków, pod którymi kryją się odpowiedzi.

Gra trwa 60 minut, odbywa się z udziałem wirtualnego prowadzącego i jest dostępna w języku polskim oraz angielskim. Pytania dotyczą różnych kategorii, między innymi zdrowia, medycyny, edukacji, przedmiotów humanistycznych, ścisłych, sportu i motoryzacji. Każdy z uczestników zabawy znajdzie kategorie, z której okaże się bardziej przygotowany i kompetentny. Warto dodać, że poszczególne teleturnieje mają wiele scenariuszy, więc z pełnym przekonaniem można założyć, że po jednej wizycie w Quiz Game będziemy mieli ochotę na kolejną.

Żeby zagrać, najlepiej wcześniejszej zabukować termin online, wchodząc na stronę www.QuizGame.pl. Lokal otwarty jest w godzinach rezerwacji, więc przy spontanicznych akcjach warto zadzwonić i upewnić się o dostępności pokojów.

– Super zabawa! Coś innego i kreatywnego. Miejsce, w którym można fajnie spędzić wieczór w gronie znajomych czy bliskich. Przy okazji jest dużo śmiechu i dużo zabawy – opowiada Aleksandra, jedna z pierwszych uczestniczek teleturnieju. 

Aktualnie scenariusze Quiz Game przeznaczone są dla osób, które ukończyły 15 rok życia. Osoby młodsze również mogą wziąć udział, jednak gra musi odbywać się w parze z osobą dorosłą.

UWAGA! UWAGA! Dla naszych miłych Czytelników mamy 10 procent zniżki na zakup biletów. Sami byliśmy i testowaliśmy, warto spróbować.

Quiz Game
Łódź, ul. Zielona 1
tel. 608 849 874
e-mail: lodz@quizgame.pl
www.quizgame.pl