Polecamy

Przenieś swoje biuro do… Portu Łódź!

Przenieś swoje biuro do… Portu Łódź!

W Porcie Łódź już nie tylko można zrobić zakupy i miło spędzić czas z rodziną, można też popracować. Wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnej strefy coworkingowej, która zajmuje aż 240 mkw. powierzchni.

Praca zdalna staje się już standardem zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców. Coraz więcej na rynku pojawia się także freelancerów, którzy realizują projekty praktycznie z dowolnie wybranego miejsca. Port Łódź postanowił odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i stworzył na terenie Centrum miejsce, w którym można spokojnie popracować lub zorganizować spotkanie biznesowe.

Strefa coworkingowa zlokalizowana jest naprzeciwko klubu fitness FitFabric w ustronnym miejscu, tuż obok wejścia na Patio Centrum, co gwarantuje stały dopływ naturalnego światła. W strefie znajdują się biurka oraz wygodne fotele marki Kinnarps, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych mebli biurowych. Użytkownicy mają tu do dyspozycji ogólnodostępną drukarkę, ksero oraz bezprzewodowy Internet. Z drukarki można korzystać poprzez darmową aplikację „Zeccer” lub wysyłając e-mail na unikalny adres urządzenia. Strefa coworkingowa wyposażona jest dodatkowo w automaty do zimnych i ciepłych napojów oraz w fotele masujące (płatne).

Wszystkie stanowiska pracy zostały zaprojektowane tak, by każdy korzystający ze strefy miał zagwarantowany spokój i skupienie podczas wykonywanych zadań. Dodatkowym atutem strefy są dwie sale konferencyjne, w których można zorganizować spotkanie biznesowe, odpowiednio na 6 oraz 10 osób.

Natomiast Klientów, którzy potrzebują chwili wytchnienia podczas zakupów, Centrum zaprasza do strefy chillout, oddzielonej od strefy coworkingowej ażurową ścianką. Można tu odpocząć na wygodnych miękkich kanapach, pufach i siedziskach. W strefie relaksu dla Klientów dostępny jest także telewizor.