Biznes

Prywatna bankowość w globalnym banku na wyciągnięcie ręki

Prywatna bankowość w globalnym banku na wyciągnięcie ręki

Liczba zamożnych Polaków rośnie – na koniec zeszłego roku liczba tych z nas, którzy zarabiają znacznie powyżej średniej przekroczyła po raz pierwszy milion osób, a łączny dochód dobrze zarabiających Polaków to prawie 250 mld zł.

Coraz częściej szukamy rozwiązań finansowych, które pozwolą zabezpieczyć i pomnożyć zgromadzony kapitał, z myślą o emeryturze albo przyszłości dzieci. Nowy oddział Citi Handlowy w prestiżowej lokalizacji Ogrodowa Office w Łodzi to oferta zarządzania majątkiem na globalną skalę – wprost z centrum naszego miasta.

Citi Handlowy proponuje zamożnym klientom aż dwie oferty bankowości prywatnej: Citigold i Citigold Private Client. Pierwsza przeznaczona jest dla klientów z miesięcznym saldem minimum 300 tysięcy złotych, druga dla tych, których aktywa wynoszą ponad trzy miliony. Dzięki obecności w ponad 160 krajach i wsparciu globalnej sieci bank zapewnia swoim klientom dostęp do rozwiązań finansowych i usług praktycznie na całym świecie, niezależnie od tego, czy podróżują służbowo, jadą na egzotyczne wakacje czy inwestują na zagranicznych rynkach. Również łódzcy klienci mogą liczyć na realne wsparcie międzynarodowej sieci banku i korzystać z najlepszej oferty produktów – w nowej siedzibie w centrum Łodzi.

Sukces na Twoich warunkach

Klienci Citi Handlowy, którzy decydują się na ofertę Citigold zyskują dostęp do kompleksowej usługi doradztwa inwestycyjnego, dzięki której będą mogli zbudować portfel inwestycyjny dopasowany do potrzeb i planów. Skorzystają z dedykowanych raportów i analiz, które pozwolą zrozumieć, jak działają rynki finansowe i co może się wydarzyć na rynku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kto wspiera klienta w zarządzaniu majątkiem?

Profesjonalne wsparcie w decyzjach finansowych zapewnia Osobisty Opiekun i zespół najwyższej klasy profesjonalistów z różnych dziedzin, takich jak Menedżer ds. Inwestycji, Ekspert ds. Rynku Walutowego, Osobisty Makler Domu Maklerskiego Banku Handlowego czy Ekspert ds. Rozwiązań Ubezpieczeniowych. Warto wiedzieć, że dzięki prestiżowemu osobistemu kontu Citigold właściwie wszystkie transakcje realizowane są bezpłatnie online, w oddziale oraz przez usługę dedykowanej bankowości telefonicznej CitiPhone Citigold. To także możliwość bezpłatnego prowadzenia rachunków płatniczych kont walutowych i oszczędnościowych.

Citigold Private Client

A co, jeśli dysponujemy większym kapitałem? Dla osób poszukujących unikalnego wsparcia w zakresie zarządzania finansami Citi Handlowy przygotował dedykowaną ofertę zarządzania majątkiem oraz korzystania z możliwości inwestycyjnych na całym świecie. W ramach oferty Citigold i Citigold Private Client oferuje swoim klientom produkty i usługi na najbardziej korzystnych warunkach, spośród całej oferty Citi Handlowy m.in. najlepsze oprocentowanie inwestycji dwuwalutowych, najlepsze kursy wymiany walut, najniższe oprocentowanie kredytu hipotecznego, czy prestiżową Kartę Kredytową Citibank World Elite MasterCard Ultime bez opłaty rocznej. Wyjątkowe w skali rynku jest doradztwo inwestycyjne dla ponad 20 zagranicznych giełd.

W tym zakresie klienci Citi Handlowy mogą otrzymać indywidualne rekomendacje Domu Maklerskiego Banku Handlowego w zakresie kupna i sprzedaży zagranicznych akcji. To także dostęp do jednej z najbogatszych na rynku ofert funduszy zagranicznych. Wśród oferowanych rozwiąząń, klienci otrzymują dostęp do produktów dostępnych w miesięcznych subskrypcjach powiązanych z indeksami akcji, spółkami, surowcami czy walutami o różnym poziomie ochrony lub też bez ochrony zainwestowanego kapitału. Klienci Citigold i Citigold Private Client mogą także korzystać z atrakcyjnych produktów oferowanych w subskrypcjach zamkniętych.

Cechą charakteryzującą bankowość prywatną Citi Handlowy są rozwiązania finansowe uwzględniające potrzeby zarówno klientów jak i ich rodzin. Wymienić tu należy bezpłatne konto Citigold dla członków rodziny, obsługę przez tego samego Opiekuna, konsultacje poświęcone sukcesji majątku czy międzynarodowy program Young Successor przygotowujący dzieci klientów do roli przyszłych liderów.

Nagrody

Citi Handlowy swój model bankowości prywatnej dopracował do perfekcji, czego najlepszym dowodem są otrzymywane nagrody. Pięć gwiazdek w rankingu bankowości prywatnej magazynu „Forbes” za rok 2015, 2016, 2017 i 2018. Pierwsze miejsce w kategoriach: „Najlepsza oferta private banking w Polsce” w rankingu Euromoney „Private Banking and Wealth Management 2018”.