Polecamy

Powstaje Diasfera Łódzka

Powstaje Diasfera Łódzka

184 mieszkania o powierzchni od 25 do 81 mkw., komórki lokatorskie, 84 miejsca w parkingu podziemnym, 7 pięter, 900 metrów do Piotrkowskiej. Diasfera Łódzka to nowy projekt mieszkaniowy realizowany w Łodzi przez poznańską firmę Duda Development.

Firma uruchomiła właśnie biuro sprzedaży przy ul. Kilińskiego 138. Nieopodal znajduje się teren, na którym inwestycja będzie realizowana.

Diasfera Łódzka powstaje w samym sercu Łodzi, pomiędzy hotelem Ambasador Premium a Parkiem Źródliska, już dziś chętni mogą rezerwować mieszkania, które mają być gotowe w 2019 roku. Wzdłuż nowoczesnego budynku, którego fasada nawiązywać będzie do łódzkich kamienic wybudowana zostanie ulica, która przedłuży obecną Orlą i połączy Kilińskiego z Targową.

Jak przekonują inwestorzy, to jeden z lepszych adresów w mieście, i choć to pierwsza inwestycja, którą realizują w Łodzi, już dziś wiedzą, że pojawią się kolejne budowane przez nich domy w naszym mieście

Projekt budynku jest stylową, minimalistyczną wariacją na temat charakterystycznych kamienicznych elewacji, dzięki czemu nie tylko będzie cieszyć oko, lecz także harmonijnie wkomponuje się w swoje otoczenie. Pozwoli to połączyć dwie wartości, na które Duda Development stawia we wszystkich swoich przedsięwzięciach: komfort i estetykę.

Duda Development działa od 1997 roku i głównie realizował inwestycje mieszkaniowe, komercyjne i biurowe w Wielkopolsce. W tym roku firma poszerzyła obszar swoich działań wchodząc m.in. do Łodzi. Dlaczego akurat zaciekawiła ich Łódź? Bo jest tutaj wielki potencjał rozwojowy na rynku deweloperskim oraz pewien subtelny, nieuchwytny postindustrialny klimat w niepowtarzalnych gdzie indziej formach architektury.