Polecamy

Port Łódź zaprasza do zabawy na Patio!

Port Łódź zaprasza do zabawy na Patio!

Od 16 lipca Port Łódź zaprasza na „Lato na Patio”. Ze wszystkich przygotowanych atrakcji korzystać można bezpłatnie przez całe wakacje, aż do 2 września. 200 mkw. powierzchni profesjonalnego toru, 45 par wrotek, dawka dobrego humoru i mnóstwo niesamowitej zabawy dla wszystkich!

Port Łódź zaprasza do bezpłatnej wrotkarni pod chmurką, która funkcjonować będzie na Patio Centrum przez całe wakacje do 2 września. Na wrotkarzy czeka tu profesjonalny tor i wypożyczalnia sprzętu z kaskami i ochraniaczami. Na 8 kółkach, będzie można szaleć codziennie w godzinach 12:00 – 20:00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Dla dopiero rozpoczynających przygodę z wrotkami Port Łódź przygotował niespodziankę – w weekendy na terenie wrotkowiska dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnej porady instruktorów, którzy pomogą w opanowaniu lub podszkoleniu techniki jazdy.

Strefa relaksu i zabawy

Na Patio Portu Łódź w otoczeniu pięknej fontanny i sceny zlokalizowana została wakacyjna strefa relaksu i zabaw dla najmłodszych. Na Klientów czekają leżaki, hamaki oraz kosze plażowe, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie odpocząć w letnim słońcu. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni wielkim dmuchanym zamkiem, który pojawił się na środku Patio. W „dmuchańcu” można skakać i bawić się do woli z rówieśnikami. Obok zamku została zlokalizowana również duża piaskownica. Dzieci mogą tu budować z piasku rozmaite konstrukcje oraz lepić babki za pomocą udostępnionych foremek i wiaderek.

Kolorowe fryzury i studio tatuażu

Na wakacyjne weekendy Port Łódź zaplanował dla najmłodszych dodatkowe tematyczne atrakcje. W najbliższą sobotę, 21 lipca, od godziny 12:00 do 20:00, na Patio pojawią się stanowiska, przy których animatorzy wykonają maluchom fantastyczne szalone fryzury, doczepią kolorowe warkoczyki, a także wykonają wybrany przez dzieci tatuaż. Będzie bardzo kolorowo!