Polecamy

Port Łódź świętuje urodziny!

Port Łódź świętuje urodziny!

Wraz z nadejściem wiosny, Port Łódź świętować będzie swoje 8 urodziny. Z tej okazji Centrum zaprasza wszystkich do wspólnej niezapomnianej zabawy, w której wygrać będzie można ponad 7 tysięcy nagród, w tym nagrodę główną – bon o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA. Atrakcje urodzinowe Portu Łódź trwać będą od 19 do 25 marca. Przy Pabianickiej 245 na całego zapanuje wiosna!

Przez cały urodzinowy tydzień w Atrium Portu Łódź pojawi się kilka tysięcy wiosennych żonkili, które stworzą niesamowity kwiatowy dywan. Dekoracji dopełnią kolorowe balony, które zostaną ułożone w duże 1,5 – metrowe kwiaty. Natomiast pośrodku stanie drzewo, na którym zawieszonych zostanie mnóstwo jabłuszek i… tu zaczyna się zabawa! Każdy, kto przedstawi paragon na kwotę 100 zł za zakupy dokonane w Porcie Łódź w okresie od 19 do 25 marca będzie mógł zerwać z drzewa wybrane przez siebie jabłko. A każde wygrywa! Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć jedną z ponad 7 tysięcy przygotowanych przez Port Łódź nagród oraz wziąć udział w wielkim finale.

Kto zgarnie główną nagrodę?

Aby przejść do drugiego etapu i dać sobie szansę na wygranie bonu o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA trzeba będzie wykazać się sporą dawką umiejętności przewidywania. Kto zgarnie główną wygraną? Ten, kto najcelniej poda wagę jabłek w wiklinowym koszu! Wagę podawać będziemy w gramach.

Osoba, która poda wynik prawidłowy lub najbliższy faktycznej wadze jabłek zostanie zwycięzcą zabawy. Wagę kosza jabłek będziemy mogli oszacować w specjalnym formularzu już po pierwszym etapie zabawy, czyli po zerwaniu wybranego jabłka z drzewka nagród.

Wielki finał

Aby mieć pewność, że nagroda główna nam nie przepadnie, podczas finału, który odbędzie się w niedzielę 25 marca o godzinie 18:00, trzeba być obecnym osobiście i mieć ze sobą dowód tożsamości. Finał urodzinowej zabawy będzie pełen emocji! Wydarzenie dodatkowo uświetnią występy oraz urodzinowy tort złożony z blisko 1000 babeczek. Ale to nie koniec atrakcji – każdego dnia od 19 do 25 marca w godzinach 16:00 – 19:00 każdy maluch będzie mógł wziąć udział w wiosennych warsztatach plastycznych, które odbędą się w Atrium przy głównej scenie. Zajęcia dla dzieci będą bezpłatne.