Polecamy

Pomysł na posiłek w parku, czyli łódzki Travel Basket

Pomysł na posiłek w parku, czyli łódzki Travel Basket

Marzy Ci się podróż? Chcesz zjeść coś pysznego w plenerze z rodziną czy przyjaciółmi? Zorganizować randkę? Albo jeszcze lepiej – poprosić o rękę swoją wybrankę? Słoneczne lato zachęca do wyjścia z domu i przebywania w licznych parkach łódzkich. Travel Basket to odpowiedź na dzisiejsze potrzeby – to gama koszy piknikowych z menu amerykańskim, francuskim, angielskim, łódzkim oraz w wydaniu rodzinnym, romantycznym jako pomysł na randkę, a nawet zaręczynowym, z opcją zamówienia bukietu kwiatów i muzyki na żywo!


Kosze zamówić można na www.travelbasket.pl wpisując w komentarzu zamówienia preferowaną godzinę i datę odbioru (poza sobotami). Kosz amerykański dla dwóch osób to pancakes z twarożkiem waniliowym i owocami / bajgiel z boczkiem i jajkiem / owoce / 2 duże kawy lub herbaty.

Francuski dla dwóch osób to bagietka, masło, konfitura z cebuli, ser pleśniowy, szynka dojrzewająca / croissanty z czekoladą, konfiturą, miodem / owoce / 2 duże kawy lub herbaty.

Angielski dla dwóch osób to angielskie śniadanie (jajko sadzone, boczek, kiełbaski 2 szt., fasolka w sosie pomidorowym, pieczarki) / jajecznica z 3 jaj, sałatka / pieczywo  i masło / owoce / 2 duże kawy lub herbaty).

Rodzinny dla czterech osób to naleśniki z twarożkiem i sosem owocowym / szakszuka z sałatką / śniadanie brytyjskie / pancakes z serkiem waniliowym i owocami / pieczywo i masło / owoce / 2 duże kawy lub herbaty / 2 shoty owocowe.

Romantyczny dla dwóch osób to croissanty z czekoladą, konfiturą, miodem / jogurt z granolą i owocami / truskawki lub inne owoce sezonowe / 2 muffiny czekoladowe/ 2 duże kawy, lub herbaty/ bąbelki 200 ml.

Zaręczynowy dla dwóch osób to kosz romantyczny + bukiet kwiatów + muzyka na żywo (inna oprawa).

Łódzki dla dwóch osób to żulik z szarpaną wieprzowiną / twarożek, wędlina, ser żółty, parówki, sałatka/ pieczywo i masło / owoce/ 2 duże kawy lub herbaty.

Odbiór koszy pod adresem: „CAFE LOFT” ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25, II piętro.

Travel Basket to idealny pomysł na randkę, zaręczyny, czas z rodziną czy przyjaciółmi.

Do każdego kosza dołączona jest niespodzianka 🙂

Korzystajmy z łódzkich parków i podróżujmy jedząc!