Raporty

Pogromcy złych ubezpieczycieli

Pogromcy złych ubezpieczycieli

Miałeś wypadek, dostałeś odszkodowanie za zniszczony samochód, ale uważasz, że otrzymana kwota jest za niska? Nic straconego zgłoś się do firmy Bano Media House i zawalcz o swoje!

Bano Media House to prężnie działająca firma odszkodowawcza pomagająca w dochodzeniu rekompensat za wszelakie szkody, głównie od zakładów ubezpieczeń, które bardzo często zaniżają wypłacane odszkodowania. Wykwalifikowany zespół fachowców pomaga poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi, frankowiczom w rozmowach z bankami, mocno angażują się w dochodzenia roszczeń za błędy lekarskie, przypadki śmiertelne, czy odwołane albo opóźnione samoloty popularnych linii lotniczych.

– Bano Media House zajmuje się pośredniczeniem między najlepszymi kancelariami specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach z branży odszkodowań w Polsce, a poszkodowanymi, którzy walczą o rekompensaty wypłaconych odszkodowań. Nasza firma prowadzi szeroką działalność. Specjalizujemy się w odszkodowaniach komunikacyjnych, majątkowych i osobowych oraz finansowych. Zawsze dochodzimy pełnego odszkodowania. Nie odmawiamy podjęcia prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie z OC. Z nami prawie każde odszkodowanie komunikacyjne da się odzyskać – wyjaśnia Bartłomiej Noga, właściciel firmy Bano Media House.

Dopłata do odszkodowania

Jak działa firma? To proste. Na przykład w przypadku odszkodowań komunikacyjnych oferuje dopłaty do odszkodowań OC osobom, które w przeciągu ostatnich trzech lat miały stłuczkę bądź wypadek samochodowy. Pieniądze wypłacane są bezpośrednio klientowi po podpisaniu umowy. Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu, eksperci potrafią szybko ocenić jak wysoka dopłata do odszkodowania OC należy się klientowi. Następnie to tylko od klienta zależy decyzja o wypłacie.

Pieniądze na konto klienta

– Nie ma nic łatwiejszego. Kolejność jest prosta – na początek wysyłamy tylko kosztorys i decyzję o wpłacie odszkodowania. My bezpłatnie przeanalizujemy przesłaną dokumentację i zaproponujemy konkretną gotówkę. Warto podkreślić, że przesłanie dokumentów do niczego nie zobowiązuje. Jeśli kwota dopłaty do odszkodowania jest dla klienta satysfakcjonująca podpisujemy umowę cesji wierzytelności. W ciągu nawet 7 dni wysyłamy pieniądze na konto klienta. To wszystko – podkreśla Bartłomiej Noga. Firma Bano Media House w przypadku odszkodowań komunikacyjnych zazwyczaj proponuje ich odkupienie. W ten sposób każdy zgłaszający się klient może otrzymać swoje należne środki szybko i bez zbędnych formalności. Kancelarie adwokackie, z którymi współpracuje Bano Media House kierują sprawy do sądu, gdzie na wyrok, a tym samym na pieniądze czeka się nawet 2 lata. To jednak nie jest już zmartwienie klienta, ponieważ on, otrzymał już swoją rekompensatę. Firma zwraca także uwagę na szybkość działania. Analiza przesłanych przez klienta dokumentów trwa czasem krócej niż 24 godziny. Załatwianie wszystkich formalności to średnio trzy dni. Po tym czasie klient otrzymuje przelew należnych pieniędzy. Realizacja całości działań potrzebnych na uzyskanie rekompensaty, trwa czasem mniej niż dwa tygodnie.

Pomóc każdemu

Firma Bano Media House skupia ludzi, dla których priorytetem jest niesienie pomocy innym oraz wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych. Mocnymi stronami osób pracujących w firmie jest pewność siebie, determinacja oraz profesjonalizm. Wspólnymi siłami tworzymy skuteczny zespół, który jest przygotowany, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Zaangażowanie i wspólna pasja sprawiają, że praca jest dla nas przyjemnością i miejscem, w którym się spełniamy.

– Wszyscy nam mówią, że nie da się pomóc każdemu, my wierzymy, że nam się to uda – tłumaczy Bartłomiej Noga, właściciel Bano Media House.

Bano Media House – Bartłomiej Noga
facebook.com/banomediahouse
tel. 537 577 975
www.banomh.pl