Ludzie

Peugeot, nowy Autoryzowany Serwis w Grupie Jaszpol

Peugeot, nowy Autoryzowany Serwis w Grupie Jaszpol

.

Grupa Jaszpol nieustannie się rozwija. W portfolio firmy pojawiła się kolejna marka – Peugeot z Autoryzowanym Serwisem. Tym samym Grupa może poszczycić się niezwykłą ofertą aż czterech wiodących marek samochodowych.

Przy ulicy Szparagowej 4 w Łodzi otworzyliśmy nowy autoryzowany serwis marki Peugeot, który świadczy pełen zakres usług dla samochodów osobowych i dostawczych tej marki – mówi Krzysztof Jaroszewicz, Prezes Grupy Jaszpol. – To kolejna marka, która pojawia się w naszym portfolio. W DNA naszej firmy wpisany jest bowiem nieustanny rozwój. Mamy jasno wyznaczone cele i konsekwentnie je realizujemy oferując naszych klientom coraz szerszą gamę usług. I w tym zakresie nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Krzysztof Jaroszewicz, prezes Grupy Jaszpol

Dziś Grupa Jaszpol może pochwalić się już czteroma salonami samochodowymi pracującymi zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. To salony marki Renault, Dacia i Opel, przy których działają autoryzowane serwisy samochodowe. Teraz do Grupy dołącza nowy serwis samochodowy, tym razem marki  Peugeot.

– Nasi specjaliści doradzą w każdej kwestii i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prawidłowego serwisowania pojazdów, częstotliwości odkażania klimatyzacji, sezonowych kontroli samochodów marki Peugeot czy przeglądów okresowych – informuje Beata Cyrulińska odpowiedzialna za marketing w Grupie Jaszpol. – Przed przystąpieniem do prac serwisowych wysyłamy klientom krótkie video z informacją o tym, co należy zrobić w pojeździe klienta, żeby mógł bezpiecznie poruszać się po drogach. Dopiero po wyrażeniu zgody na naprawę dokonujemy jej w sposób profesjonalny zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta.

Beata Cyrulińska, kierownik marketingu w Grupie Jaszpol

W każdym z autoryzowanych serwisów Grupy Jaszpol także i w nowym marki Peugeot, zespół mechaników dobierany i szkolony jest zgodnie z surowymi kryteriami i odpowiedzialnie tak, by zapewnić jakość usług na najwyższym z możliwych poziomów.

– Oddając swój samochód do profesjonalnego Serwisu Peugeot Jaszpol możesz być pewien, że zostawiasz go w najlepszych rękach, świadczą o tym liczne wyróżnienia i certyfikaty, jakie zdobyliśmy przez ponad trzydzieści lat działalności w motoryzacji. Wysoko wykwalifikowany zespół mechaników bazując na wieloletnim doświadczeniu rzetelnie zaopiekuje się Twoim samochodem dbając o najmniejszy szczegół — mówi Prezes Krzysztof Jaroszewicz.

Dlaczego serwisy Grupy Jaszpol

– Oddając auto do autoryzowanego serwisu, mamy pewność, że trafia on w ręce profesjonalnych stale podnoszących swoje kwalifikacje profesjonalistów, co pozwala na utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym, ograniczając tym samym możliwość powstania poważnych awarii, mogących generować duże koszty – wylicza Beata Cyrulińska.

– Nasze autoryzowane serwisy mają też dostęp do aktualnej dokumentacji technicznej, najnowszego oprogramowania i systemów diagnostycznych. Dzięki temu stawiamy właściwe diagnozy, które pozwalają na obniżenie kosztów naprawy. Spełniamy wysokie standardy narzucone przez producenta samochodów marek, które mamy w ofercie – dodaje prezes Krzysztof Jaroszewicz.

– Nasze autoryzowane serwisy znają też historię naprawianych samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować problem i doradzić, co dokładnie trzeba zrobić w samochodzie. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne, wysokiej jakości oleje i płyny eksploatacyjne. Ponadto mamy stały dostęp do pomocy technicznej producenta. Serwisowanie samochodów w autoryzowanym serwisie znacząco podnosi jego wartość w momencie sprzedaży tego samochodu, bo kolejny właściciel chce wiedzieć, co kupuje – tłumaczy Krzysztof Jaroszewicz.

Największy dealer wielomarkowy w województwie łódzkim

Grupa Jaszpol, największy autoryzowany dealer marek Renault, Dacia, Opel i Peugeot w województwie łódzkim. W  2019 roku Firma obchodziła jubileusz 30-lecia działalności. Ta dynamicznie rozwijająca się firma motoryzacyjna, cieszy się doskonałą renomą wśród swoich klientów. Osoby, które korzystają z usług Grupy Jaszpol, najbardziej chwalą sobie przyjazną obsługę i możliwość załatwienia wszystkich swoich motoryzacyjnych potrzeb w jednym miejscu. Oprócz sprzedaży samochodów nowych marek Renault, Dacia i Opel klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty samochodów używanych różnych marek, profesjonalnego doradztwa w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Firma świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów marek Renault, Dacia, Opel i Peugeot. W serwisach blacharsko-lakierniczych naprawiane są samochody wszystkich marek.

Salony Grupy Jaszpol najlepsze w Polsce

Zapraszamy do naszych salonów i serwisów:

Renault i Dacia
Zgierz ul. Łódzka 28
Łódź ul. Brukowa 2,
Łódź ul. Przybyszewskiego 176/178

Tel. 42 612 12 22

Opel

Łódź ul. Szparagowa 4
tel. 42 207 07 77

Autoryzowany serwis Peugeot

Łódź ul. Szparagowa 4

Tel. 42 207 08 88

www.jaszpol.pl