Polecamy

Patrycja Woźniak z Łasku w Miss Grand International 2019!

Patrycja Woźniak z Łasku w Miss Grand International 2019!

Patrycja Woźniak z Łasku, aktualna II Wicemiss Polonia będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2019! Konkurs odbędzie się 25 października w Caracas w Wenezueli. weźmie w nim udział ponad 80 kandydatek.

Patrycja od nowego roku rozpoczyna studia na kierunku psychologia. Interesuje się modą, makijażem i zdrowym stylem życia. Uwielbia sporty zimowe i oglądanie dobrych filmów. Bardzo chętnie bierze udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, jest to coś z czym chciałaby związać swoją przyszłość.

Gala finałowa Miss Grand International 2019 odbędzie się 25 października w Caracas w Wenezueli. W konkursie weźmie udział ponad 80 kandydatek z całego świata. Na zgrupowanie nasza Miss wyleci już 9 października!

Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań. Szykujemy sukienki, całą garderobę, dodatki i akcesoria. Staram się też jak najlepiej przygotować psychicznie do wyjazdu, gdyż to duży stres i odpowiedzialność. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej!” – mówi Patrycja Woźniak.

Na gali finałowej konkursu Miss Grand International 2019 nasza reprezentantka przedstawi się w stroju narodowym „Wiosna”, opartym na motywach ludowych, zaprojektowanym przez Angelikę Józefczyk. Spektakularne suknie wieczorowe na galę i zgrupowanie przygotowują projektantki Galerii La Perle i Teresa Kopias.