Czas wolny

Paczka pełna artystów

Paczka pełna artystów

To miejsce jest pełne najróżniejszych osobowości, od klasyki po nowoczesność, od tańca po śpiew i aktorstwo, ale łączy nas jedno – pasja i miłość do tego, co robimy.

Klaudia Kika Olszewska i Mateusz Starosta – czołowa przedstawicielka i mistrz hip-hopu oraz Martin Rosik – król łódzkiej sceny breakdance – to nasza mieszanka wybuchowa. Instruktorzy pełni energii, pasji i chęci do dzielenia się swoim talentem z innymi. Zabiorą Cię w klimat Nowojorskiego Bronksu, gdzie narodziły się ich techniki, w których odnaleźli sposób na wyrażenie swoich niepowtarzalnych osobowości. Choć mogłoby się wydawać, że tworzą w podobnych stylach, to jednak są trzema zupełnie różnymi, dopełniającymi się charakterami. Staramy się w ten sposób, jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Paczkowiczów tak, aby każdy swobodnie mógł się rozwijać, pod okiem najlepszych instruktorów. W świat kunsztownej formy wyrazu artystycznego wprowadzają u nas najlepsi z najlepszych.

Zajęcia aktorskie

Za zajęcia aktorskie odpowiadają Szymon Nygard i Joanna Wiśniewska, czynnie pracujący w zawodzie artyści teatralni. Dwie niesamowite osobowości, które otwierają przed naszymi Paczkowiczami tajniki sceny, pomagają odnaleźć własne „ja” i uwalniają negatywne emocje, zamieniając je w twórczą energię. Nie mogłoby zabraknąć warsztatów wokalnych, za które odpowiedzialna jest Basia Zuchowicz. Zachodzimy w głowę, skąd w tym drobnym ciele miejsce dla tak ogromnego talentu. Chciałoby się rzec „głos jak dzwon”, a przy tym ogromne serce do tego, co robi. Poprzez zajęcia wokalne, dzieli się pasją z innymi i umożliwia im podróż do inspirującego świata muzyki.

Trzy żywioły

Kolejne trzy żywioły w naszej Paczce reprezentują: Grzegorz Woźnica, który poprzez akrobatykę wydobywa z ciała cały jego gimnastyczny potencjał. Monika Pluta – uosobienie subtelności, którą wyraża poprzez jazz oraz Maciek Maślakiewicz tworzący na zajęciach videoclip choreografie godne światowej sceny, inspirując się teledyskami artystów z najwyższej półki. Zajęcia u nich, to znakomita próba charakteru i zmierzenia się ze swoimi słabościami, jednak nawet my potrzebujemy czasami chwili wytchnienia.

Warsztaty taneczne

Element tej przyjemnej dozy spokoju wprowadza u nas solista Teatru Wielkiego – Kirill Shherban, prowadzący zajęcia baletowe. Jego profesjonalizm i rzeczowe podejście, sprawiają, że każdy Paczkowicz wynosi z zajęć absolutne maksimum. Trochę się już wyciszyliśmy, więc czas na latynoamerykańskie szaleństwo, czyli warsztaty taneczne z Robertem Drobińskim, finalistą licznych turniejów w Polsce i na świecie. Robert jest osobą bardzo cierpliwą i to sprawia, że każda grupa wiekowa czuje się komfortowo na jego zajęciach. Dzięki Latino w Paczce cały rok mamy lato. Nasza Paczka nie mogłaby istnieć bez Agnieszki Cygan – człowieka orkiestry. Tancerka, choreograf, reżyser, animator, artystka wyszkolona u najlepszych z całego świata. Jej energia jest niemierzalna, tak jak pasja, którą się dzieli, łącząc nas wszystkich w jedną, wielką, zgraną PACZKĘ.

PACZKA – Centrum Artystyczne
Łódź, ul. Zgierska 42A
e-mail: biuro@paczkacentrumartystyczne.pl
tel. 535 169 709
tel. 504 980 834