Miejsca

Osiedle Sokołówka: zielona oaza w Łodzi

Osiedle Sokołówka: zielona oaza w Łodzi

Wbrew pozorom, w Łodzi można zamieszkać nad wodą, w cichej oazie zieleni, doskonale skomunikowanej z centrum miasta, w dodatku w komfortowych warunkach.

Wszystkie te atuty posiada Osiedle Sokołówka, budowane przez SGI – jednego z największych i najbardziej doświadczonych deweloperów w kraju.

Osiedle Sokołówka to sześć siedmiopiętrowych apartamentowców położonych na zachód od ulicy Zgierskiej w Łodzi, na Julianowie. SGI proponuje mieszkania w dwóch kameralnych apartamentowcach, wieńczących kolejny, drugi etap budowy osiedla. Znajduje się w nich 85 apartamentów 2, 3, 4 i 5 pokojowych o różnych metrażach: najmniejsze mają 43, zaś największe aż 160 m2. W podziemnej hali garażowej mieści się ponad 70 miejsc parkingowych wraz z boksami dla rowerów. Dla bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, dodatkowo znajdzie się w nim także portiernia ochrony. Rodzice wraz z najmłodszymi mogą korzystać z placu zabaw na terenie osiedla. Budynki nawiązują swą architekturą, kolorystyką elewacji i wysokim standardem wykonania do całości osiedla. Ich prosty w formie, kaskadowy układ wpisuje się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość zielonych przestrzeni podkreśla wyjątkowy charakter inwestycji.

Sokołówka to doskonała lokalizacja dla ludzi, którzy nie chcą rezygnować z życia w mieście, ale jednocześnie marzą o mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy. Osiedle leży na uboczu, jest otoczone zielenią, kilka kroków stąd znajduje się dolina rzeki Sokołówka wraz z malowniczym zbiornikiem wodnym. Po drugiej stronie ul. Zgierskiej położony jest zaś uroczy i rozległy Park Julianowski. Lokatorzy mogą więc codziennie korzystać z bliskości natury, ciszy oraz czystego powietrza. Jednocześnie bez trudu i szybko dostaną się do centrum Łodzi – dzieli je ledwie 10 minut krótkiej podróży. Budowa zakończy się wraz z końcem 2017 roku, termin oddania osiedla do użytku zaplanowano na marzec 2018 roku. W planach są kolejne dwa etapy rozbudowy Osiedla Sokołówka. Walory inwestycji można poznać odwiedzając stronę http://www.sgi.pl/mieszkania-lodz/ lub kontaktując się z biurem sprzedaży telefonicznie: 661 911 917.


Osiedla Sokołówka II
ul. Św. Teresy
Biuro sprzedaży: ul. Tylna 4F, Łódź
tel. 661 911 917
Godziny otwarcia: pon. – pt.: 9.00 – 18.00 sobota: 10.00 – 15.00
www.sgi.pl