Polecamy

Orzeł Business Club rośnie w siłę

Orzeł Business Club rośnie w siłę

Tegoroczny sezon żużlowy na Moto Arenie Łódź rozpoczyna się 9 kwietnia meczem KŻ Orzeł Łódź z ROW Rybnik. Działalność klubu cały czas wspierają przedsiębiorcy z regionu łódzkiego. Cały czas do grona sponsorów dołączają nowe firmy.

W czwartek 17 marca na Moto Arenie Łódź odbyło się kolejne spotkanie biznesowych przyjaciół KŻ Orzeł Łódź. Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski gościł przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu już współpracujących oraz zainteresowanych współpracą z Klubem w nadchodzącym sezonie. W spotkaniu uczestniczyli także zawodnicy, którzy reprezentować będą klub w sezonie 2022.

– Przed nami nowy sezon, podczas którego chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony i walczyć o wysokie cele. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych Sponsorów i Partnerów. Każdy kolejny rok pokazuje, że warto współpracować z naszym klubem i biznesowo idziemy do przodu. Cały czas zachęcamy nowe firmy do kontaktu i dołączenia do grona naszych biznesowych przyjaciół. Za kilkanaście dni rozpoczynamy rozgrywki i wierzymy, że do tego czasu dołączą do nas kolejni partnerzy. To się naprawdę opłaca. Cieszy fakt, że do obecnych sponsorów dołączają kolejni — mówił podczas spotkania Witold Skrzydlewski.

Sponsorzy KŻ Orzeł Łódź

Spotkania ze sponsorami Klubu to już stały cykl kontaktu i integracji biznesu skupionego wokół KŻ Orzeł Łódź. Następne spotkania planowane są już po rozpoczęciu sezonu.

Spotkania ze sponsorami to niejedyna biznesowa aktywność Klubu. KŻ Orzeł Łódź uruchomił jakiś czas temu stronę internetową www.zostan-sponsorem.pl dla wszystkich zainteresowanych współpracą z Klubem. Potencjalni sponsorzy mogą zapoznać się z ofertą marketingową Klubu na sezon 2022 oraz badaniami marketingowymi przeprowadzonymi dla KŻ Orzeł Łódź przez firmę Pentagon Research i Instytut Monitorowania Mediów. Badania jasno pokazują, że Klub posiada ogromny potencjał marketingowy. Potwierdzają to konsekwentne wzrosty dotyczące kluczowych wskaźników zawartych w badaniach, takich jak wartość ekwiwalentu reklamowego (AVE) czy wartość dotarcia do odbiorców.

Wartość ekspozycji marek sponsorów

Jak pokazują wyniki badania przeprowadzonego dla KŻ Orzeł Łódź przez Instytut Monitorowania Mediów wartość reklamowa przekazów ukazujących się przy okazji Klubu Żużlowego Orzeł Łódź w 2021 roku to dokładnie 38 153 879 zł! Z kolei informacje związane z Klubem dotarły do 64 819 961 osób i w 99% kojarzyły się one pozytywnie bądź neutralnie. Z kolei badania przeprowadzone przez firmę Pentagon Research, która specjalizuje się w badaniach z zakresu marketingu sportowego oraz efektywności sponsoringu sportu, wskazały wartość ekspozycji marek sponsorów i partnerów KŻ Orzeł Łódź w trakcie kilku miesięcy sezonu 2021 aż 11 216 491 zł. To blisko 3 000 000 zł więcej niż w rozgrywkach 2020! Kwota ta obejmuje 53 556 ekspozycji logotypów. Dane dotyczą tylko kilku miesięcy związanych z sezonem 2021 i nie uwzględniają fazy play-off.

 

Tegoroczny sezon żużlowy na Moto Arenie Łódź rozpoczyna się 9 kwietnia meczem z ROW Rybnik. Firmy zainteresowane współpracą cały czas mogą zgłaszać się do Klubu. KŻ Orzeł Łódź zachęca do odwiedzania strony www.zostan-sponsorem.pl oraz kontaktu mailowego pod adresem biznes@orzel.lodz.pl w celu uzyskania spersonalizowanej oferty!