Bez kategorii

Odkryj miejsce pełne pomysłów

Odkryj miejsce pełne pomysłów

LOFFT jest otwartą przestrzenią wypełnioną kreatywnością i przytulną atmosferą. Jej twórczyni uwielbia wspierać wszystkie twórcze inicjatywy i patrzeć, jak rodzą się piękne rzeczy.

We wnętrzu LOFFT, które znajduje się w OFF Piotrkowska Center można znaleźć naturalne światło wpadające przez duże okna, oryginalne dodatki do wnętrz z nutką vintage, miękką kanapę, a także egzotyczne rośliny.

LOFFT to studio fotograficzne, które można wynająć na prywatną sesję. Do dyspozycji są tła, profesjonalne lampy i wszystkie elementy wystroju, w który włożono dużo serca. Jest to również świetne miejsce na wykonanie sesji produktowej lub wizerunkowej.

Ale LOFFT to nie tylko studio fotograficzne, to również kameralne miejsce do różnego rodzaju eventów. Oferuje przestrzeń każdemu, kto chce dzielić się z innymi wiedzą, umiejętnościami czy inspirować – poprzez warsztaty, wykłady lub szkolenia.

Jeśli chcesz wypełnić LOFFT swoją niepowtarzalną energią, umówić się na sesję zdjęciową lub masz pomysł na event, znajdziesz swoje miejsce na kreację na Instagramie: @lofft_on_off

OFF Piotrkowska
Łódź, ul. Roosevelta 10c
tel. 507 808 295
e-mail: lofft.on.off@gmail.
FB: com LOFFT.on.OFF