Wydarzenia

O nauce i biznesie na konferencji w Zgierzu

O nauce i biznesie na konferencji w Zgierzu

Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny oraz Urząd Miasta Zgierza zapraszają do udziału w Konferencji „Nauka dla Biznesu – Nowe Perspektywy”. Wydarzenie zaplanowano na 17 października.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą budować swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o innowacje technologiczne i produktowe. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się między innymi z takimi tematami, jak projektowanie i wdrażanie innowacji w firmach oraz poznają źródła ich zewnętrznego finansowania korzystając z doświadczenia Łukasiewicz – Łódzkiego Instytutu Technologicznego. Podczas spotkania zaprezentowanych zostanie szereg możliwości współpracy nauki z biznesem, a także informacje o projektach B+R. Prelekcje oraz panele dyskusyjne przybliżą również działalność Łukasiewicz – ŁIT.

Moderatorami oraz panelistami będą m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Uniwersytetu Łódzkiego oraz pracownicy badawczy Łukasiewicz – ŁIT. Warto dodać, że w Starym Młynie w Zgierzu, który będzie gościł uczestników konferencji jest doskonała przestrzeń i klimat do dyskusji i rozmów przedsiębiorców ze specjalistami z różnych dziedzin. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty – jak wykorzystać myślenie projektowe w biznesie.