Motoryzacja

Nowy salon Audi w Łodzi

Nowy salon Audi w Łodzi

Na mapie Łodzi pojawiło się nowe miejsce, dla wszystkich, których interesuje motoryzacja. Podkreślmy, że nie byle jaka motoryzacja – otwarty niedawno nowy salon i serwis Audi kusi nie tylko miłośników tej marki.

Audi Centrum Łódź przy Trasie Górnej, to nowy punkt na motoryzacyjnej mapie Łodzi. Ponad czterystu gości, którzy pojawili się na otwarciu salonu mogło uczestniczyć w przedpremierowym pokazie nowej, piątej generacji modelu Audi A8. Gości powitali właściciele salonu – Robert Krotoski i Mirosław Cichy oraz Michał Kierepka, prezes zarządu Grupy Krotoski-Cichy. To szósty w Polsce, a drugi w Łodzi obiekt Audi firmowany przez Grupę Krotoski-Cichy. Firma powstała 31 lat temu i jest obecnie skupiona na markach należących do koncernu VW – Audi, Seat, Skoda i Volkswagen. Wkrótce dołączy do nich również marka Porsche z salonem, który powstanie obok nowego obiektu Audi.

Uroczystego przecięcia wstęgi formalnie inaugurującego działalność nowego obiektu dokonano z udziałem dyrektora marki Audi w Polsce Michała Bowszy, który w swoim wystąpieniu podkreślił, że nowy obiekt będzie nie tylko świetną wizytówką Grupy, ale całej sieci Audi w Polsce.

Gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka z zespołem, którego występ poprzedził krótki recital utalentowanej Sylwii Olejniczak, jednej z pracownic… Grupy Krotoski-Cichy.

W imieniu Zespołu Audi Centrum Łódź zapraszamy do odwiedzenia salonu i na jazdy testowe nowymi modelami Audi.