Polecamy

Nowoczesne małe AGD – dlaczego warto mieć je w domu?

Nowoczesne małe AGD – dlaczego warto mieć je w domu?

Niezbędnym wyposażeniem w każdym domu są dziś pralka, lodówka, kuchenka czy zmywarka, a także małe sprzęty AGD, jak na przykład mikser, blender, nowoczesne żelazko. Warto iść z duchem czasu i zaopatrzyć się w funkcjonalne urządzenia, które znacznie usprawniają pracę w kuchni czy domowe porządki.

Znaną i prestiżową marką, specjalizującą się w produkcji małego AGD jest brytyjska firma Russell Hobbs, popularna nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz w całej Europie i na świecie. Sprzęt Russell Hobbs wyróżnia się nowoczesnym designem, funkcjonalnością, solidnością wykonania i wytrzymałością. W asortymencie firmy znajduje się wszystko, czego potrzebujemy do wykonywania codziennych czynności w domu. Urządzenia sprzątające i kuchenne, kultowe żelazko Russell Hobbs, nowoczesny wolnowar czy designerski czajnik nie tylko ułatwią pracę, lecz ozdobią każde nowoczesne wnętrze.

Wygodne prasowanie w poziomie i pionie

Żelazka Russell Hobbs to modele klasyczne, generatory pary, a także urządzenia umożliwiające prasowanie nie tylko w poziomie, lecz także w pionie. Za pomocą tych ostatnich można wygodnie wyprasować ubrania nie zdejmując ich z wieszaka, oraz firanki i zasłony bez ściągania z karniszy. Wszystkie modele efektywnie prasują także trudne tkaniny jak len czy dżins. Dzięki ceramicznej stopce ubrania się nie przypalają. Za pomocą dużego wyrzutu pary można odświeżać odzież oraz tapicerkę na meblach. Przydatne funkcje żelazek Russell Hobbs to także samoczyszczenie, blokada kapania i automatyczne wyłączanie.

Gotuj szybko i zdrowo z pomocą praktycznych urządzeń

Małe AGD nie tylko znacznie skracają czas przygotowania posiłków, lecz także pozwalają na przygotowanie wielu smacznych i zdrowych potraw. Koktajle warzywne i owocowe, zupy krem, pasty do kanapek i wiele innych dań przygotuje dla nas nowoczesny, wielofunkcyjny blender Russell Hobbs. Wyciskarka do warzyw i owoców pozwoli cieszyć się pysznym, świeżym sokiem. Za pomocą parowaru przyrządzimy dietetyczne warzywa na parze. Popularny ostatnio wolnowar przygotuje posiłek w czasie naszej nieobecności. Pracuje bezpiecznie i energooszczędnie. Dzięki niemu zjemy ciepły obiad zaraz po powrocie z pracy. Natomiast deser zrobimy szybko za pomocą miksera z różnymi rodzajami mieszadeł i regulacją obrotów. Ciasto, bita śmietana, masa czy krem powstanie w kilka chwil.

Piękne i funkcjonalne czajniki Russell Hobbs

Czajniki elektryczne Russell Hobbs to wyjątkowo stylowe urządzenia, do wyboru o kształcie nowoczesnym, klasycznym lub retro, w kolorze białym, czarnym, czerwonym, albo przezroczyste.

Zaletą czajników elektrycznych jest szybkie gotowanie wody. Wszystkie czajniki Russell Hobbs charakteryzuje duża pojemność i energooszczędność. Niektóre modele są podświetlane, większość ma podstawę obrotową w zakresie 360 stopni. Wiele z nich posiada tzw. strefy szybkiego gotowania, dzięki którym można sprawdzić, ile wody potrzebujemy na jedną czy dwie filiżanki. W ten sposób oszczędzamy czas i energię.